Hatalmas küzdelmet ígérnek

Vágólapra másolva!
2008.09.21. 00:53
Címkék
„Az ősz egyik legnehezebb meccse vár ránk…” – Rudolf Gergely, a DVSC háromszoros válogatott labdarúgója mondta ezt péntek délután. A rajt előtt bizony kevesen gondolták volna, hogy az utóbbi években jobbára az alsóházhoz tartozó Vasas így megtáltosodik erre a szezonra. Ezért aztán nem is könnyű megtippelni a szombat délutáni meccs eredményét.

Tíz év van közöttük.

A csatár még mindössze 23 esztendős, a kapus már 33. Mindketten csapatuk meghatározó futballistái közé tartoznak. A debreceni Rudolf Gergely ontja a gólokat, már bemutatkozott címeres mezben, az angyalföldi Németh Gábor pedig hétről hétre bravúrokkal segíti csapata várakozáson felüli teljesítményét.

A Loki támadója gólokat ígér, az angyalföldiek kapusa további bravúrokat és vendéggyőzelmet. Ahogy Rudolf Gergely fogalmazott, az ősz egyik legnehezebb meccse vár a Debrecenre, az egyik bajnokesélyesre, hiszen a Vasas bombaformában van, legutóbb kiütéses, 5–0-s győzelmet aratott a Paks felett.

A szurkolók izgalmas, s talán emlékezetes kilencven percet láthatnak – de mit mondanak erről azok, akik főszereplők lehetnek?

Legfrissebb hírek

Nem kellett megizzadnia, így is hozta a kötelezőt a Veszprém a kézilabda-klubvilágbajnokságon

Kézilabda
1 perce

Az Atalanta folytatta jó sorozatát Torinóban

Olasz labdarúgás
26 perce

Férfi vízi MK: szétlövés után döntős a Honvéd

Vízilabda
30 perce

NB I: Paksi FC–Puskás Akadémia

Labdarúgó NB I
36 perce

Kiütéses győzelmet aratott az FTC, az MTK és a Puskás Akadémia is a női NB I-ben

Labdarúgó NB I
42 perce

Arne Slot: Az első félidő után örülhettünk, hogy csak egy gól a hátrányunk...

Angol labdarúgás
44 perce

Női kézilabda NB I: nyeretlen maradt a Budaörs és a Dunaújváros is

Kézilabda
45 perce

Kimaradtak a helyzetek, gól nélkül zárult a keleti rangadó

Labdarúgó NB I
57 perce
Ezek is érdekelhetik