BP. HONVÉD - FC FEHÉRVÁR

2008.09.14. 01:09
Címkék

32. perc: Sztojakovics szabadrúgásból emelt középre jobb oldalról, a fehérvári térfél közepéről, Sebők Zsolt sokadik rossz kifutását követően érkezett Maróti, aki csak combbal érte el ugyan a labdát, ám a lendület továbbvitte a középpályást, így két lépésről jobbal az üres kapuba gurított.32. perc: Sztojakovics szabadrúgásból emelt középre jobb oldalról, a fehérvári térfél közepéről, Sebők Zsolt sokadik rossz kifutását követően érkezett Maróti, aki csak combbal érte el ugyan a labdát, ám a lendület továbbvitte a középpályást, így két lépésről jobbal az üres kapuba gurított.

1–0

37. perc: Sztojakovics gyengére sikerült hazaadását Sitku fülelte le, majd az alapvonalig sprintelt a bal oldalon, mesterien adott a középen érkező Farkas Balázshoz, aki kapásból, jobbal, 13 méterről a jobb alsó sarokba lőtt.

1–1

45. perc: Sztojakovics, Vincze Zoltán, Maróti volt a labda útja, majd a betömörülő fehérvári védők közül Abass lépett ki a balösszekötő helyén, ám 11 méteres, ballábas lövése után a labda a jobb kapufáról pattant vissza a mezőnybe.

71. perc: Hazai kisszöglet után Hercegfalvi emelt középre a bal szélről, Szmiljanics hatméteres fejese után Sitku a gólvonalon állva rúgta ki a labdát.

75. perc: Nagy Dániel a jobb oldalon kicselezte Szmiljanicsot, laposan centerezett, az érkező Pavlicic az öt és felesen sarokkal továbbított a berobbanó Sitkuhoz, aki estében jobbal, hat méterről lőtt a kapu bal oldalába.

1–2

85. perc: Sztojakovics a felezővonalról mesterien emelt az Andics, Radovics védőpáros között kilépő Hercegfalvihoz, aki mellel maga elé tette a labdát, majd nagyot esett. Kassai 30 métert sprintelve a tizenegyespontra mutatott. A büntetőből Hercegfalvi jobbal a léc fölé bombázott.

Legfrissebb hírek

Az észérvek alapján nekünk jár az egyik szabadkártya a férfi kézilabda-vb-n

Kézilabda
21 perce

A BL-nagykövet Juhász Roland örül, hogy legendák ellen futballozhat

Bajnokok Ligája
1 órája

NHL: ebből nem lesz Hurricanes-söprés, a Montreal elvette riválisa hetek óta tartó veretlenségét

Amerikai sportok
1 órája

NBA: elsöprő roham a harmadik negyedben, a Knicks másodszor is nyert a Cavs ellen

Amerikai sportok
1 órája

Borbély Balázs: Szavakkal szinte leírhatatlan, milyen megtisztelő bajnoknak lenni az ETO-val

Labdarúgó NB I
2 órája

Bunting nyerte meg a darts PL alapszakaszának utolsó állomását

Egyéb egyéni
8 órája

Borbély Balázs: Szavakkal szinte leírhatatlan, milyen megtisztelő bajnoknak lenni az ETO-val; Szűcs Tamás: Sergio Navarro volt a legjobb edzőm

E-újság
9 órája

Jelen- és jövőkép – Csinta Samu publicisztikája

Minden más foci
9 órája
Ezek is érdekelhetik