Csapat van, zab nincs

(S. M.)(S. M.)
2008.07.31. 23:11
Címkék
A szövetségi kapitány döntése alapján Lázár Zoltán, Dobrovitz József, Juhász László és Bozsik József indulhat el a szeptemberi világbajnokságon.

Fintha Gábor szövetségi kapitány ígéretéhez híven a hétvégi hollandiai nemzetközi viadal után kihirdette a szeptember elejei négyesfogathajtó-világbajnokságon induló magyar csapat összeállítását. Lázár Zoltán, Dobrovitz József, Juhász László és Bozsik József rajtolhat a szeptember 3-án kezdődő vb-n, Beesdben.

A szakvezető elmondta, hogy az idei hazai és nemzetközi versenyeken a világbajnok Lázár Zoltán és Dobrovitz József mellett a bugaci Juhász László szerepelt a legjobban. A negyedik utazó helyért a szilvásváradi Móró Lajos és a világbajnoki ezüstérmes Bozsik József vetélkedett, s mivel az utóbbi jobban szerepelt a Beekbergenben rendezett viadalon, ő utazhat vissza augusztus végén a holland városba, ahol a tervek szerint a magyar csapat a beesdihez hasonló körülmények között edzhet a világbajnokság előtt. A fogathajtószakág vezetősége jelenleg a külföldi edzőtábor költségeit próbálja előteremteni, mert vb-csapat már van, a zabra való viszont még hiányzik…

Legfrissebb hírek

Az amerikaiak a 2038-as vb-t is megrendeznék

Foci vb 2026
8 perce

A hőségben is megrendezik a frankfurti Ironman Eb-t, 39 Celsius-fokot várnak

Egyéb egyéni
8 perce

Eastbourne-i tenisztorna: Stollárék kikaptak az elődöntőben

Tenisz
16 perce

Antonelli vezérletével a Mercedes volt a leggyorsabb a spielbergi nyitányon

F1
1 órája

Marsch szerint Davies az egyenes kieséses szakaszban visszatérhet

Foci vb 2026
1 órája

Az ecuadori szövetségi kapitány megadta a módját az ünneplésnek

Foci vb 2026
1 órája

A hőség miatt a rendőrség a párizsi Gyémánt-liga-verseny törlését kéri

Atlétika
1 órája

Gigászok csatája az I jelű kvartettben a csoportelsőségért

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik