Nem minden a pénz

GY. B.GY. B.
2008.01.26. 00:04
Címkék

Tom Hicks és George Gillett fellélegezhet. Már ami a Liverpool pénzügyi hátterét illeti, elvégre az amerikai tulajdonospáros nyélbe ütötte a nagy üzletet, a Royal Bank of Scotland és a Wachovia pénzintézettel kötött 350 millió fontos szerződésnek hála, végre rendezhetik a kiadásokat, és elkezdhetik tervezni a jövőt.

Hiába fizetik azonban viszsza azokat a kölcsönöket, amelyekből a klub 219 millió fontos vételárát fedezték, hiába törlesztik a 43 millió fontos nyári erősítések költségeit, és hiába húzzák fel a Stanley Parkban a 70 ezer néző befogadására alkalmas álomarénát, a szurkolók szimpátiáját nem tudják megvásárolni.

Jelzésértékű a közelmúltban elvégzett közvélemény-kutatás eredménye, amelyben 2000 liverpooli szimpatizáns álláspontjára voltak kíváncsiak a tulajdonosokkal, valamint a vezetőedzővel, Rafa Benítezzel kapcsolatban. A megkérdezettek 76 százaléka fontolóra venné, hogy csökkentse a klub támogatását, ha a Hicks, Gillett duó marad az egyesület élén, többségüket leginkább a Dubai Investment Capital (DIC) belépése nyugtatná meg.

Legfrissebb hírek

Mindkét kapitány örül, hogy nem 0–0, hanem 3–3 lett az algériai–osztrák csata

Foci vb 2026
16 perce

Vb 2026: Afrika a nagy nyertese, Ázsia a legnagyobb vesztese a 48 csapatos csoportkörnek

Foci vb 2026
20 perce

A Honvéd villogott a hibátlan FTC mellett – vízilabda-idényértékelő

Vízilabda
34 perce

Asztalitenisz: András Csaba bravúros győzelem után főtáblás az amerikai Grand Smash-en

Egyéb egyéni
47 perce

Pongó Máté: Vissza kell hoznunk a szurkolókat az egerszegi csarnokba!

Kosárlabda
1 órája

„Eladtuk a tevénket ezekért a jegyekért”

Foci vb 2026
1 órája

Rovnyai János: Életem nagy bulija volt az Eb-döntő!

Birkózás
1 órája

Cselgáncs: hétfőn kezdődik az ifjúsági Eb a Kanári-szigeteken

Utánpótlássport
1 órája
Ezek is érdekelhetik