Kétséges Ronaldo játéka

SZ. N. T.SZ. N. T.
Vágólapra másolva!
2007.12.06. 23:34
Címkék

Magyar idő szerint péntek hajnalban hét csapat részvételével elkezdődik a klubvilágbajnokság Japánban. Bár csütörtökön már a mezőny két nagyágyúja, az olasz AC Milan és az argentin Boca Juniors is megérkezett az ázsiai szigetországba, nekik csak a jövő héten lesz az első tétmérkőzésük az elődöntőben, majd minden bizonnyal jöhet az egymás elleni presztízscsata a fináléban.

A 18. nagy trófeájára hajtó, európai Bajnokok Ligájagyőztes AC Milan gondban van, mert az éppen a sorozat érdekében kímélt Ronaldo még most sem egészséges. A brazil támadónak a combhajlítóizma után most a vádlija fáj, és az orvosok szerint erősen kérdéses, hogy pályára lép a Távol-Keleten.

A japán szurkolókat ez egyelőre egyáltalán nem érdekelte, ugyanis a repülőtéren rendkívül lelkesen fogadták a brazil csillagot, mintha minden rendben lenne vele, igaz, ezúttal nem ő, hanem a Milan újdonsült aranylabdása, a szintén brazil Kaká volt a középpontban.

Legfrissebb hírek

Molnár Dóra hetedik lett 200 méteres háton a vizes vb-n

Vizes vb 2025
3 perce

Óriási fölénnyel nyerte az olimpiai bajnok a női 3 méteres műugrást a vizes vb-n

Vizes vb 2025
7 perce

Három fiatal játékosát is kölcsönadja az NB II-be a Nyíregyháza – hivatalos

Labdarúgó NB I
22 perce

Kártik Bálint: Már másként tekintek az NB I-es szereplésre

Labdarúgó NB I
42 perce

Skribek Alen: Három pontért megyünk Diósgyőrbe

Labdarúgó NB I
59 perce

F1, Magyar Nagydíj, 3. szabadedzés

F1
1 órája

Svájci támadót szerződtetett a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
1 órája

2. Bundesliga: Dárdai Márton combsérülést szenvedett a Schalke elleni nyitányon

Német labdarúgás
1 órája
Ezek is érdekelhetik