Már tilos veszíteni

BENKŐ GÁBORBENKŐ GÁBOR
2007.08.18. 23:51
Címkék
Négy forduló elteltével még négy csapat áll nyeretlenül a Soproni Ligában. A legnagyobb bajban az egyaránt pont nélküli Paks és Tatabánya van, de nem lehet büszke eddigi teljesítményére a Diósgyőr (1 pont) és a Sopron sem (2 pont). Lássuk, mi hibádzik ezeknél a csapatoknál.

Pakson, Diósgyőrben és Sop ronban alighanem csalódásként élték meg az NB I 2007–2008-as idényének rajtját, míg Tatabányán vélhetően nagyjából hasonlóan nehéz kezdésre számítottak. Legalábbis ha abból indulunk ki, hogy a fent említett három klubnál bizakodóan nyilatkoztak a bajnokság megkezdése előtt, Tatabányán pedig már korán óvatosságra intettek.

A négy nyeretlen együttes közül háromnál is edzőváltás volt a nyáron (Sopronban Dario Bonetti helyett Détári Lajost, Miskolcon Csank János helyett Pajkos Jánost, Tatabányán Tornyi Barnabás helyett Mészáros Ferencet nevezték ki), csupán a paksi Lengyel Ferenc maradt a posztján.

Legfrissebb hírek

Vladimir Petkovic svájci múltja jelentős előny lehet az algériai válogatottnak

Foci vb 2026
1 perce

Íme, a vb-történet aranycipősei és a góllövőlista állása!

Foci vb 2026
11 perce

Kevesebb mint egy hónap van hátra az atlétikai Eb kvalifikációs időszakából

Atlétika
12 perce

Vb 2026: Dzeko a kieséses szakasz eddigi legidősebb mezőnyjátékosa

Foci vb 2026
30 perce

NB II: újabb támadót igazolt a DVTK – „sok örömet fog szerezni”

Labdarúgó NB II
43 perce

Rekordösszegért szerezte meg Mateus Fernandest a Tottenham – hivatalos

Angol labdarúgás
51 perce

Fehér Miklós egykori bragai csapattársa szerint Portugália eddig visszafogott volt a világbajnokságon

Foci vb 2026
53 perce

José Barroso: Nem láttam még olyan futballistát, aki Cristiano Ronaldónál jobban akarja a győzelmet

Foci vb 2026
59 perce
Ezek is érdekelhetik