Maradt a külváros

RODICS DÁNIELRODICS DÁNIEL
2007.07.27. 23:40
Címkék

A szeptemberben kezdődő ma gyar első és szlovák másodosztályú bajnokságban közös csapatot indít a Ferencvárosi TC és a HK Lokomotíva Nové Zámky. Az erről szóló szerződést csütörtökön ünnepélyes keretek között írta alá Rieb György, a Ferencvárosi TC elnöke, Kassai György, az FTC jégkorongszakosztályának vezetője, valamint Frantisek Sucharda, az érsekújvári egyesület első embere. A magyar bajnokságban rendezendő hazai mec cseit a jövőben nem Káposztásmegyeren, a Budapesti Koriközpontban, hanem a Pesterzsébeti Jégcsarnokban játs sza a csapat. Az FTC tavalyi játékoskeretéből senki sem távozik, érkezik viszont kilenc hokis. Feil Arnold, Barabás Miklós, Gazdag Péter, Pintér Gergő és Németh Ádám a Fehérvári Titánok gárdájából igazolt az egyesülethez, Szilágyi Levente és Nyíri Dániel a MAC-ban, Sájevics András és Fekecs Norbert pedig Újpesten játszott legutóbb. Az FTC 33 tagú kerete hétfőn kezdi el a felkészülést, az első szlovák mec cset szeptember 7-én (HK FTC–HK Levice), az első magyar bajnokit másnap (UTE–FTC), az első pesterzsébeti találkozót pedig 9-én (FTC–Dunaújváros) játssza.

Legfrissebb hírek

Megvannak a panamai–angol és a horvát–ghánai meccs kezdőcsapatai

Foci vb 2026
32 perce

Kane, Saka és Rashford is kezd az angoloknál Panama ellen – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
38 perce

Egy angol már felemelte a vb-trófeát – fotó

Foci vb 2026
49 perce

Érkeznek a szurkolók a stadionba az angolok meccsére – fotók

Foci vb 2026
59 perce

Több mint négyezren evezték át a Balatont

Kajak-kenu
1 órája

Szongoth Dománt draftolta a Buffalo Sabres!

Amerikai sportok
1 órája

Vert helyzetből nyertek a svédek Kecskeméten a női röplabda Európa-ligában

Röplabda
1 órája

Műugrás: Fehér Luca ezüstérmes toronyugrásban a budapesti junior Eb-n

Utánpótlássport
1 órája
Ezek is érdekelhetik