Győr már készen áll

B. R.B. R.
2007.03.21. 00:06
Címkék

A májusi, győri duatlon-világbajnokság nyitó sajtótájékoztatóját az optimizmus hatotta át. Szekeres Imre, a Magyar Triatlonszövetség elnöke szerint a Rába-parti város készen áll, és ezt a 2002-es győri triatlon Európa-bajnoksághoz hasonló színvonalú versennyel bizonyítja majd. Molnár Péter, a szervezőbizottság elnöke színvonalas viadalt és változatos programokat ígért, a fő kihívást pedig elsősorban a belvárosi helyszínben látja. Márkus Gergely, az európai szövetség főtitkára ezres mezőnyre számít, csak Ausztráliából és Új-Zélandról százan érkeznek. A jelenlegi legeredményesebb magyar duatlonista, a többszörös világbajnok Csomor Erika saját bevallása szerint a vb távján (10 km futás, 40 km kerékpározás, 5 km futás) már nem elég gyors, és a sík terep sem kedvez neki, a hazai pálya és közönség azonban ezt kiegyenlíti. Jó formában várja a versenyt Brassay Réka és Nógrádi Tamás is, akik nemrégiben érkeztek vissza a Kanári-szigetekről, ahol a triatlonválogatottal edzőtáboroztak.

Legfrissebb hírek

Vasárnapi sportműsor: kezdődik a foci-vb egyenes kieséses szakasza

Minden más foci
13 perce

Tomori Győző a 11. idényét kezdi a Dabas edzőjeként; Pongó Máté Zalaegerszegen kosarazik tovább

E-újság
16 perce

Az angolok nem bírtak Panamával az első félidőben

Foci vb 2026
21 perce

Horvátország vezet Ghána ellen

Foci vb 2026
34 perce

A másik Lionel – Simon Zoltán publicisztikája

Foci vb 2026
1 órája

Zöld-foki ragyogás – Somogyi Zsolt jegyzete

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődött a Panama–Anglia és a Horvátország–Ghána mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Horvátország–Ghána 1–0

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik