Hol a kapu?

VINCZE ANDRÁSVINCZE ANDRÁS
2007.02.24. 01:39
Címkék
Negyvennyolc órával a magyar bajnokság tavaszi folytatása előtt (azaz 2007. február 21-én, szerdán) Zalaegerszegen a kaput keresték.Ami gond, hogy nem a játékosok próbálták eljutattni a hálóig a labdát, hanem a liga illetékesei kutakodtak: ugyan a felújított ZTE-arénában hol van a menekülőkapu? Azon a magyar focin edződött emberként felesleges merengeni, hogy vajon a majd három hónap hosszú téli szünet alatt miért nem sikerült orvosolni a problémát, hogyan fordulhat elő az, hogy a korábbi felszólítás ellenére sem a klub, sem pedig a stadion tulajdonosa, az önkormányzat nem tett semmit.Így ahelyett, hogy abban reménykednénk, hogy a ZTE-DVTK meccsen tízezernél is több néző figyeli majd a megerősített egerszegi csapatot, avagy azt, hogy vajon a DVTK képes lesz-e folytatni a jó szereplését, azzal kell foglalkozni, miért nem lehet megoldani egy pitinek tűnő problémát, és hogy mifelénk miért nem arról szól a történet, hogy nem az öltönyös urak, hanem a futballisták keresik a kaput.Tényleg, miért is?
Legfrissebb hírek

MotoGP: Raúl Fernández nyerte az asseni sprintversenyt

Egyéb autó-motor
10 perce

A spanyolok két játékosukat is elveszíthetik a vb hátralévő időszakára

Foci vb 2026
13 perce

Mbappé két gólpassza még döntő lehet

Foci vb 2026
37 perce

Uruguay után Algériánál is elvesztette az öltözőt a kapitány?

Foci vb 2026
52 perce

F1, Osztrák Nagydíj, időmérő

F1
1 órája

Horváth Csaba: Csak úgy megy, ha ugyanannyira vagyunk motiváltak

Utánpótlássport
1 órája

Portugáliában légióskodó játékosok jelenthetik a veszélyt Ronaldóékra nézve

Foci vb 2026
1 órája

Kinevezték az új trénert, a Brest teljesítette elhunyt edzője kívánságát

Francia labdarúgás
1 órája
Ezek is érdekelhetik