NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, 2005, SZENTPÉTERVÁR
Világbajnoki selejtezők
Magyar keret, felkészülési mérkőzések
Magyarok a női világbajnokságokon, érmesek
Bajnokságok, kupák, vb, Eb, olimpia
Hasznos hetet töltött el Tiszaújvárosban a női válogatott, s bár a szlovákok elleni két meccsről hiányzott Görbicz Anita, Tóth Tímea és Tomori Zsuzsanna, Németh András kapitány szerint tisztult a kép a decemberi, svédországi Eb-re készülő keret tagjairól (Kassán 34–29-re, Tiszaújvárosban 30–27-re nyertek a mieink).
Az NSO ajánlja:
Az NSO ajánlja:
A mester nem beszélt arról, hogy kinek erősödött, netán gyengült a pozíciója a csapatban, de nagy meglepetés aligha várható az utazó csapat kijelölésekor. Két hét múlva Tatán gyakorol a keret, majd a november 23. és 25. közötti nyíregyházi Pannon-kupán a horvátok és a spanyolok elleni két meccs lesz a főpróba az Eb-re.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







