Ob I, 2006–07
Bajnokság, kupa, olimpia, vb, Eb, világliga, Világkupa
Bajnoki múlt, az eddigi győztesek
Vízilabda-lexikon

Somogyi Balázs két gólig jutott

Somogyi Balázs két gólig jutott
A Szolnok pedig szerdán a újpestiektől kikapott – megfellebbezhetetlenül.
UTE-ÓBUDA-ÚJLAK - SZOLNOKI FŐISKOLA VSC 9–7 (1–2, 3–1, 4–2, 1–2)
Hajós Alfréd uszoda, 200 néző. V: Kiszelly, Madaras
UTE: BISZTRITSÁNYI – Borsós, Suti, Sziklai, SOMOGYI 2, Debreczeni, Szabó N. Cs: Vörös 1, SALAMON 2 (1), MÁTHÉ 2, Olasz, SZABÓ Z. 2, Kotszidisz. Edző: Petrovics Mátyás
SZOLNOK: VERES – BALOGH Z. 2, Mohi 1, Süveges 2 (2), HANGAY Z. 1, Cseh, Hangay R. Cs: Balog Z., Csányi 1, Pásztor, Rácz, Kistamás, Tankó-Ádám. Edző: Lukács Dénes
Gól – emberelőnyből: 8/3, ill. 8/3
Ötméteresből: 1/1, ill. 3/2
Kiállítva: Pásztor (30. p.)
Az NSO ajánlja:
Petrovics Mátyás: – Nagyon jó ellenfelet győztünk le elsősorban kiváló védekezésünknek köszönhetően.
Lukács Dénes: – Az edzőkre vonatkozó huszonnégy órás szabály miatt most inkább csendben maradnék.
Szavazás
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik




