A Barcs tartja a lépést

JÁVOR PÉTERJÁVOR PÉTER
2006.10.30. 01:52
Vasárnap három mérkőzést rendeztek az NB II-ben. A Nyugati csoportban a Kaposvölgye megverte a Celldömölköt, míg a Barcs a vártnál talán nehezebben, ám megérdemelten tartotta otthon a három pontot a Balatonlelle ellen. Idősebb Dárdai Pál csapata így tartja helyét a dobogó harmadik fokán. A Keleti csoportban a Karcag a Baktalórántházát fogadta, és nyert.
Nyugati csoport

KAPOSVÖLGYE VSC - CELLDÖMÖLKI VSE-MÁVÉPCELL 3–2 (2–0)
A mérkőzés osztályzata: 3
Nagyberki, 150 néző. Vezette: Kovács Gábor (8) (Tóth II Vencel, Farkas Balázs)
KAPOSVÖLGYE: Strublics 6 – Jagodits 5, Vinicius 6–2=4, Mező 7, Gellér 5 – Szabó Sz. 5, Halmos 6 (Pap –, 65.), Lakatos 6, Huzmi 7 (Kollega K. 6, a szünetben) – Kerek 7 (Hoch –, 86.), Horváth Gy. 6
Megbízott edző: Richter Sándor
CELLDÖMÖLK: Szép 6 – Gombos 5, Balogh 6, Németh A. 6, Palkovits 5 – Zsömlye 5 (Vánkos –, 79.), Fonnyadt 5, Németh J. 6, Sallér 5–2=3 – Szalai 5, Somogyi 5
Vezetőedző: Szentgyörgyi József

Gólszerző: Kerek (14., 11-esből), Lakatos (18.), Németh J. (63.), Kollega K. (68.), Fonnyadt (83., 11-esből)
Kiállítva: Vinicius (59., utolsó emberként szabálytalankodott), ill. Sallér (85., utolsó emberként szabálytalankodott)

Mestermérleg
Richter Sándor: – Megérdemelten nyertünk.
Szentgyörgyi József: – Kapkodó játékkal nem lehet pontokat szerezni.

BARCSI SC - BALATONLELLE 2–0 (1–0)
Barcs, 300 néző. Vezette: Tatai P. (7) (Iványi, Beideik)
BARCS: Kuczkó 6 – Miskovics 5, Matus 6, Pókos 5, Nikolics 6 – Kordé 5 (Lutz –, 74.), Horváth A. 6, Tallósi 5 (Horváth Á. 6, 33.), Koller 6 – Fónai 7, Rácz 5 (Tolnai 5, 58.)
Vezetőedző: id. Dárdai Pál
BALATONLELLE: Kálmán J. 5 (Nagy –, 65.) – Balogh A. 6, Kenéz Sz. 6, Vég 5, Himics 5 – Varsányi 5, Petranovics 6 (Földes –, 83.), Ágoston 5, Graszl N. 5 – Valla G. 6, Galgóczy 5
Vezetőedző: Kolovics Zoltán
Gólszerző: Tolnai (30., – 11-esből), Matus (51.)

Id. Dárdai Pál: – Nem játszottunk jól, de sok helyzetet dolgoztunk ki a lelkes ellenféllel szemben. Elégedett vagyok.
Kolovics Zoltán: – Jó néhány helyzetet összehoztunk, de amíg a Barcs kettőt értékesített, mi egyet sem. Ezért nem szereztünk pontot vagy pontokat.

Keleti csoport

KARCAG - BAKTALÓRÁNTHÁZA 3–2 (0–1)
Karcag, 300 néző. Vezette: Nagy R. (5), (Hegyi, Veiser)
KARCAG: Erdei 5 – Mitasz 5, Kocsis 4, Ramos 5, Kádár G. 4 – Papp E. 6 (Gasparik 6, 60.), Zachar 4 (Lajkovics 6, 38.), Orosz 5, Szőke L. 4 (Tóth L. 6, a szünetben) – Domokos I. 5, Bogdány 7
Vezetőedző: Sándor István
BAKTALÓRÁNTHÁZA: Petranics 5 – Szenes 6, Bodnár 5, Bíró 5 – Rakóczi 6, Illés L. 5, Nagy Z. 6, Kozma 6 (Németh A. –, 86.), Illés Gy. 5 – Ádámszki 5, Pálvölgyi 5 (Márkus –, 63.)
Vezetőedző: Madalina György

Gólszerző: Ádámszki (4.), Illés L. (59., 11-esből), Gasparik (63.), Kádár G. (83.), Bogdány (89.)

Antal Lőrinc: – Huszáros hajrával, megérdemelten diadalmaskodtunk, s remélem, ezzel a győzelemmel hozzájárulunk vezetőedzőnk, Sándor István mihamarabbi gyógyulásához.
Madalina György: – Igazi „művészek” vagyunk. ---- J ---- S