Dámosy Zsolt szolidaritást kér
Dámosy Zsolt szolidaritást kér
„Továbbra is küzdünk az igazunkért, és szeretnénk megmutatni mindenkinek, hogy ez a harc nem néhány ember öncélú ügye, hanem egy klubé és egy egész szurkolótáboré – mondta Dámosy Zsolt. – Ezért arra kérem szurkolóinkat, hogy az, aki egyetért a céljainkkal, illetve elítéli az MLSZ újabb jogsértő határozatát, személyes jelenlétével biztosítson bennünket a támogatásáról. Nem tüntetést akarunk, hanem békés demonstrációt.”
Az összecsapásra a pályaválasztói jog – váratlan, ráadásul késői – felcserélése miatt a bérletek nem érvényesek a Jászberény elleni mérkőzésre, az érdeklődők csak jeggyel juthatnak be a stadionba. Mindenesetre több szurkolói csoport is kiadta már a jelszót: „Mindenki a szentélybe!”, ugyanis a Ferencváros úgy mutathat erőt, ha telt ház előtt játszsza bajnoki mérkőzéseit.
Az NSO ajánlja:
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik






