- EB-SELEJTEZŐ, C-CSOPORT:
- Görögország – Norvégia 1-0 (1-0)
- G.: Katszuranisz (32.)
Európa-bajnoki selejtező-mérkőzésen a „magyar-csoportban” minimális vereséget szenvedett a norvég együttes Görögországban.
A norvégok a magyarok idegenbeli, valamint Moldova hazai legyőzését követően először szenvedtek vereséget a sorozatban.
Az Otto Rehhagel szövetségi kapitány által irányított együttes viszont változatlanul száz százalékos teljesítménnyel áll a csoportban: a Moldova elleni idegenbeli 1-0-s sikert most egy hasonló kimenetelű hazai győzelem követte.
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik




