
Wayne Rooney nem játszik jól

Wayne Rooney nem játszik jól
A múlt szerdai, Celtic elleni hazai Bajnokok Ligája-mérkőzésen tért vissza, de gyengén futballozott, csakúgy, mint a hét végi Arsenal elleni bajnokin. Mint ismeretes, a „vörös ördögök” az észak-londoniak elleni rangadón veszítették el a veretlenségüket a Premier League-ben.
„Nem megy úgy a játék, ahogy azt elvárják tőlem, és én is elvárom magamtól – panaszkodott a csatár a Manchester United saját televíziós csatornájának műsorában. – Nagyon csalódott vagyok, de mindent megteszek, hogy egyre jobb formába lendüljek, keményen dolgozom az edzéseken, és remélem, hogy hamarosan ismét a régi leszek.”
Hír még a Manchesternél, hogy a csapat első számú kapusa, a holland Edwin van der Saar összerúgta a port Alex Ferguson vezetőedzővel, így már az Arsenal elleni derbin a második számú kapus, a Gera Zoltánt foglalkoztató West Bromból nyáron igazolt lengyel Tomasz Kuszczak kapott lehetőséget. Egyelőre nagy a hallgatás az Old Traffordon, de úgy tűnik, hogy újabb holland játékos kerül komoly összetűzésbe a rutinos skót mesterrel. Tavaly a végül a Real Madridhoz szerződő Ruud van Nistelrooyra orrolt meg a „mindenható” Sir Alex…
Akadnak tehát problémák a gárdánál, amelynek válogatott hátvédje, Rio Ferdinand sem a klubra koncentrál, hanem korábbi válogatottbeli edzőjével, Sven-Göran Erikssonnal foglalkozik. A remek középső védő a svéd szakember kommunikációs módszereit bírálta, valamint azt is nehezményezte, hogy Jermain Defoe helyett a „zöldfülű” Theo Walcottot hívta be a vb-keretbe.
Az NSO ajánlja:
Szavazás
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik







