Nagyon megy Nagy Lászlónak

KISS ÁRPÁDKISS ÁRPÁD
2006.04.11. 00:55
37. perc: A balösszekötő helyén Herczeg Miklós egy csellel becsapta Subiczot, majd tíz méterről, jobb lábbal a jobb alsó sarokba lőtt. 0–1
65. perc: Laki a bal oldalról ügyesen visszagurította a labdát a középen tisztán érkező Baumgartner Attila elé, aki 17 méterről a bal alsó sarokba lőtt. 0–2
81. perc: Laki Balázs ügyesen kiugrott, majd a kifutó kapus mellett is elvitte a labdát és így nyolc méterről, nagy nyugalommal a kapu közepébe továbbította. 0–3
88. perc: Schimmer jobb oldalról kapu elé ívelt labdáját a középen érkező Mihalecz Péter hat méterről a kapu jobb oldalába fejelte. 1–3

A vendégcsapatnak Csornán elromlott a busza, így fél órát kellett várnia, míg megérkezett az új jármű, amellyel folytathatta útját a Vas megyei székhelyre. Az Integrál-DAC a dobogós hely megszerzését tűzte ki célul maga elé. A tavaszi idény öt találkozóján csak egyszer játszottak döntetlent, a többin begyűjtötték a három pontot. A korábbi négy meccsen gólt sem kaptak, ez a sorozat csak most Szombathelyen szakadt meg, de aligha zavarta a vendégeket, győzelmével a győri csapat továbbra is biztosan tartja harmadik helyét. A szombathelyi gárda hazai környezetben ezúttal is küzdött, hajtott, de ez kevés volt.

Mestermérleg
Artner Tamás:
– Rangadóhoz méltatlan mérkőzésen a kevesebbet hibázó csapat megérdemelten nyert.
Nagy László: – A második félidei játékunk alapján megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.