Régi-új szakmai igazgató

MÁTAY ANDREAMÁTAY ANDREA
2005.10.15. 03:02
Címkék
Tavasszal közös megegyezéssel szerződést bontott az atlétikai szövetség és Mérei László szakmai igazgató, a szabadtéri idény előtt azonban Rábold Gusztáv, a Magyar Atlétikai Szövetség elnöke abban állapodott meg a szakemberrel, hogy az edző a nyár folyamán még segíti a szövetség munkáját. A posztra pályázatot írtak ki, s három olyan jelentkező akadt, aki megfelelt a formai követelményeknek. "Kiváló anyagot nyújtottak be, ám a jelentkezők egyike sem jelentett volna ideális megoldást" – magyarázta a váratlan döntést az elnök. A "régi-új" szakvezető elmondta: tavasszal úgy érezte, belefáradt a munkájába, ám azóta sok minden megváltozott. "Az, hogy maradok, nem jelent változatlanságot, a válogatottak kialakítása és ellenőrzése, például, módosulni fog. Jövőre Európa-bajnokságot rendeznek, jobbak az esélyeink, mint a vébéken, ezt ki kell használnunk" – ecsetelte Mérei.
Legfrissebb hírek

Vb 2026: Norvégia–Szenegál

Foci vb 2026
1 perce

Mbappé 100. válogatott mérkőzésén a 15. vb-gólját szerezte meg

Foci vb 2026
6 perce

„Valóra akarom váltani az álmom” – Álvarez menne a Barcába, az Atlético viszont megtiltja neki

Spanyol labdarúgás
7 perce

Hamarosan visszatérhetnek a játékosok a pályára

Foci vb 2026
22 perce

Újabb villámcsapás Philadelphiában, egyelőre nem folytatódhat a mérkőzés

Foci vb 2026
45 perce

Lő-e gólt Szenegál ellen is Erling Haaland? – íme, a kezdők!

Foci vb 2026
48 perce

Lassan szállingóznak vissza a nézők a lelátóra

Foci vb 2026
1 órája

A Skorpió utcai fiúk – Malonyai Péter publicisztikája

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik