Bombariadó miatt nem pihenhettek a játékosok

RODICS DÁNIELRODICS DÁNIEL
2005.05.22. 22:15
Címkék
Kántor Sándor ismét a pályán! Nagy szenzációról sajnos nem számolhatunk be, a Japában légióskodó játékos ezúttal sem döntött úgy, hogy visszatér a nemzeti csapatba, mindössze arról van szó, hogy az Oszaka kiválósága családostul ellátogatott Dunaújvárosba, megnézni a szerbek ellen mérkőző magyar válogatottat, és a bemelegítés előtt két gyermekét ismertette meg a sportág alapjaival.
Mészáros Dömötör (fehérben)a szerbek elleni második összecsapáson is remek teljesítményt nyújtott (Fotó: Farkas József)
Mészáros Dömötör (fehérben)a szerbek elleni második összecsapáson is remek teljesítményt nyújtott (Fotó: Farkas József)
Mészáros Dömötör (fehérben)a szerbek elleni második összecsapáson is remek teljesítményt nyújtott (Fotó: Farkas József)
Mészáros Dömötör (fehérben)a szerbek elleni második összecsapáson is remek teljesítményt nyújtott (Fotó: Farkas József)
Mészáros Dömötör (fehérben)a szerbek elleni második összecsapáson is remek teljesítményt nyújtott (Fotó: Farkas József)
Mészáros Dömötör (fehérben)a szerbek elleni második összecsapáson is remek teljesítményt nyújtott (Fotó: Farkas József)


A szombati 3:1-es magyar győzelemmel végződött találkozó után nem tudtak megfelelően pihenni a csapatok, mert bombariadó volt a tatai edzőtáborban, ezért a játékosoknak este tíz és éjjel egy óra között a labdarúgópályán kellett szobrozniuk. Tatán persze nem volt bomba, ám az újvárosi csarnokot is ki lehetett volna üríteni bombariadó miatt, ezúttal egyáltalán nem alaptalanul! Mészáros Dömötör elemi erejű nyitásai, vízfakasztó ütései, Szekeres, vagy éppen ifj. Nagy Péter labdái bombaként csapódtak a szerb térfélre, válogatottunk így imponáló magabiztossággal gyűjtötte be első részsikerét. A folytatásban déli szomszédaink játéka látványosan javult, immár Bojovicsék labdái is "robbantak", így változatos, küzdelmes volt a mérkőzés.

A pálya széléről űzte, hajtotta Tomanócziékat Forman József, ugyanis ideiglenesen szerepet cserélt a két magyar szakvezető, ezúttal a másodedző "meccselt", a szövetségi kapitány, Demeter György pedig a kispadról figyelte övéit, és jegyzetelt. A magyar válogatott végül egy megnyert mérkőzést vesztett el, ám panaszra így sem lehet oka, hiszen a két meccs jelentős részében jól játszott és kiválóan küzdött. ---- T ---- V
Legfrissebb hírek

Vb 2026:Algéria–Ausztria 0–0

Foci vb 2026
1 perce

Történelmi siker, Wissa és Mayele a legjobb 32 közé lőtte a Kongói DK-t

Foci vb 2026
13 perce

Kolumbia ikszelt Portugáliával és megnyerte a csoportot, a kongói DK is továbbjutott

Foci vb 2026
18 perce

Portugália nem tudta megverni Kolumbiát, Horvátországgal találkozik a legjobb 32 között

Foci vb 2026
25 perce

Messi nincs a kezdőben az argentinok utolsó csoportmeccsén

Foci vb 2026
27 perce

Zlatko Dalic: Ha mi Anglia lennénk, nem adták volna meg Ghána gólját

Foci vb 2026
51 perce

Modric, mint a jó bor: Ghána ellen a mezőny legaktívabb tagja volt – statisztikák

Foci vb 2026
53 perce

A kiesés után lemondott Skócia szövetségi kapitánya

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik