Spanyolország: győzött az Atlético Madrid

2005.04.03. 20:58
Címkék
Kiütötte a hazai pályán játszó Atlético Madrid a Real Mallorca együttesét a spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság (Primera División) 30. fordulójában, és ezzel a nyolcadik helyen áll a Valencia mögött a táblázaton.

A Vicente Calderónban Colsa szerzett vezetést a hazaiaknak, akik az első félidőben már nem tudták növelni az előnyüket. Nem úgy a folytatásban, amikor először a válogatott Torres büntetőből volt eredményes, majd Ballesta duplázott, így 4-0-ra győzött a madridi gárda.

A Mallorca az 58. perctől tíz emberrel játszott (Ballesterost állította ki a játékvezető második sárga lappal), majd a 77. percben Iulianónak is el kellett hagynia a játékteret, így kilencen fejezték be a találkozót a vendégeknél.

Spanyol első osztályú labdarúgó-bajnokság, 30. forduló:

Atlético Madrid-Real Mallorca 4-0 (1-0)
Gólszerzők: Colsa (27.), F. Torres (60. - 11-esből), Ballesta (86., 88.)
Kiállítva: Ballesteros (58.), Iuliano (77.)
Legfrissebb hírek

A csereként beállt Budimir juttatta előnyhöz a horvátokat Panama ellen – videók

Foci vb 2026
9 perce

Három lövés, 1 kaput találó, 0.11-es xG, 0 gól a panamai–horvát első félidejében

Foci vb 2026
53 perce

Jude Bellingham: Nem érdemeltem meg a meccs embere címet

Foci vb 2026
1 órája

Harry Kane: Elég régóta élem a csatárok életét ahhoz, hogy tudjam, nem lőhetek mindig gólt

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődött a Panama–Horvátország mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Panama–Horvátország 0–1

Foci vb 2026
1 órája

Statisztikák: Bellingham a legifjabb angol ötvenszeres válogatott lett

Foci vb 2026
2 órája

Szerdai sportműsor: kezdődik a vb csoportkörének utolsó fordulója

Minden más foci
2 órája
Ezek is érdekelhetik