Törökország: győzelem kilenc emberrel

2005.02.15. 00:54
Címkék
Nagy győzelmet aratott a Besiktas a hét végén: kilenc emberrel gyűrte le a táblázaton éppen őt követő, ötödik Denizlisport. A játékvezető a 19. percben Ronaldót, a 63. percben Cumert állította ki.Utóbbi az első félidőben kihagyott egy tizenegyest, majd javított, az 53. percben vezetést szerezve a "fekete sasoknak". Örömében ekkor levette mezét, amit a bíró nem nézett jó szemmel - sárgát adott érte.Tíz perc múlva Cumer újfent besárgult, azaz mehetett zuhanyozni, de csapata nemcsak tartani tudta az előnyét, meg is duplázta azt (2-0). A listavezető Fenerbahcénál is teljes a jókedv, a gárda 4-0-ra kiütötte az Istanbulsport, ráadásul a csapatban megszerezte az első gólját Nicolas Anelka.20. forduló: Besiktas-Denizlispor 2-0, Rizespor-Galatasaray 0-3, Ankaragücü-Kayserispor 2-2, Konyaspor-Samsunspor 3-0, Fenerbahce-Istanbulspor 4-0, Trabzonspor-Malatyaspor 3-0, Diyarbakirspor-Sebatspor 1-0, Ankaraspor-Genclerbirligi 2-1, Sakaryaspor-Gaziantepspor 2-2
Az élcsoport: 1. Fenerbahce 50 pont, 2. Galatasaray 48, 3. Trabzonspor 46
Legfrissebb hírek

Sztankovics Réka is Marosvásárhelyre igazolt

Kézilabda
5 perce

Hajdu Balázs: most játszottunk a legjobban

Kézilabda
11 perce

Női kézi BL: a címvédő megkapta a Győrt a csoportjába, megvannak a Fradi ellenfelei is

Kézilabda
39 perce

Balhé Uruguay háza táján, a keret egy része fellázadt Bielsa ellen

Foci vb 2026
40 perce

Jean-Marie Pfaff: Furcsállom, hogy negyven éve nem látjuk vb-n a magyar válogatottat

Foci vb 2026
52 perce

Együttműködési megállapodást kötött az NB II újoncával a ZTE FC

Labdarúgó NB I
58 perce

Úszás: egy év múlva rajtol itthon a vizes világbajnokság

Úszás
1 órája

Erste Liga: Farkas Roland marad a magyar bajnoknál

Jégkorong
1 órája
Ezek is érdekelhetik