Német bundabotrány: kártérítés a Hamburgnak

2005.02.11. 21:59
Címkék
A Német Labdarúgó-szövetség (DFB) kétmillió eurós kártérítést szavazott meg az élvonalbeli Hamburg csapatának a Német Kupából való kiesése miatt.
A kikötőváros Paderborn elleni kupameccse indította el azt a botrányt, amely megremegtette a német labdarúgást. Történt, hogy a mérkőzés játékvezetője, Robert Hoyzer (képünkön) elvezette a mérkőzést, két tizenegyest adott meg a Hamburg ellen és kiállította a belga Mpenzát - tette mindezt azért, mert a Paderborn-győzelmet megrendelték tőle, és ő is hazai sikert tett meg egy fogadáson.

Hamburg a kártérítés mellett még egy barátságos válogatott meccsnek is otthont adhat.

Az NSO ajánlja:

A bajnokság állása, eredmények: Tabella, fordulóról fordulóra 2004-05

A Bundesliga csapatai 2004-05
Minden, amit a bajnokságról tudni kell 2004-05



Szavazás

Ki lesz a Bundesliga bajnoka 2004-2005-ben?



Szavazás

Legfrissebb hírek

Argentína sötétkékben zárja az első szakaszt – a J-csoport mai mezei

Foci vb 2026
4 perce

Győzelemmel vette vissza régi-új nevét a Honvéd a Kisvárda ellen

Labdarúgó NB I
7 perce

Unai Simón megelőzheti Casillast és Zengát is

Foci vb 2026
19 perce

Portugália és Üzbegisztán sem „öltözött át” a csoportkörben – a K-csoport mai mezei

Foci vb 2026
35 perce

Az argentinok barbecue-partival hangoltak Jordánia ellen – videó

Foci vb 2026
44 perce

Maratoni kajak-kenu Eb: Csépe Panna ezüst-, Matkovics Lili Sára bronzérmes

Kajak-kenu
50 perce

A magyar férfi és női rögbisek sem jutottak négy közé a chisinaui Eb-körben

Egyéb csapat
1 órája

Ketten összekaptak a panamaiak edzésén az angolok elleni meccs előtt – videó

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik