Van der Meyde kiborult

MISUR TAMÁSMISUR TAMÁS
2004.03.30. 22:00
Címkék
Újabb Inter-játékos kavar botrányt maga körül. Andy van der Meyde hivatalosan kisebb sérülés, más verziók szerint a repüléstől való félelem miatt nem utazott el csapatával a Reggina elleni vasárnapi bajnokira, ám most kiderült, hogy egészen más van a háttérben: elege van az Interből.
"Az elmúlt hónapokban alig játszottam, ha az edzőnek lehetősége van több játékos közül választani, sohasem engem választ – nyilatkozta az Ajaxtól megvásárolt középpályás a holland lapoknak. – Így aztán nem tudok formába lendülni, és ha magyarázatot kérek valakitől, csak azt hallom: bravó, bravó. Zaccheroni edzései egyébként sem tetszenek, mert tele vannak taktikával. Az edzéseken színes bóják között rohangálunk, aztán az edző azt mondja, hogy zöld, erre el kell kezdeni futni a zöld bóják felé. Aztán vége a gyakorlásnak, és én egyszerűen nem értem, hogy mit gyakoroltunk. Arról nem is beszélve, hogy a klubnál senki sem foglalkozik azzal, hogy megtanuljak olaszul, ugyanakkor a meccsek előtt az öltöző tele van számomra ismeretlen emberekkel, alig van helyem levetkőzni."A fenti mondatok után aligha csodálnánk, ha nem látnánk többé a hollandot kék-feketében…A Romával kapcsolatos hír, hogy a Sky televízió átutalt 12 millió eurós előleget a klubnak, amely ennek köszönhetően valószínűleg be tud nevezni a 2004–2005-ös európai kupasorozatba. Fabio Capello, a "farkasok" edzője viszont apróbb "merényletet" követett el az egyesület ellen, amikor az El Pais című lapnak adott nyilatkozatában kijelentette, hogy a legszívesebben Angliában folytatná a pályafutását.Alighanem marad viszont a Romában Francesco Totti, miután kedden két "vevőjelölt" képviseletében is cáfolták – igaz, teljesen más módon – a megvételét. "Totti és Henry kiváló játékos, de egyikük sem igazi galaktikus futballista, nem hasonlíthatók Zidane-hoz, Figóhoz, Raúlhoz, Beckhamhez vagy Roberto Carloshoz – jelentette ki a Real Madrid nevében Santiago Solari, míg Marco Branca, az Inter sportigazgatója a következőt mondta: – Nem engedhetjük meg magunknak Tottit."Lapzártakor érkezett: az olasz szövetség fegyelmi bizottsága úgy döntött, hogy a március 21-én játszott Lazio–Roma bajnoki félbeszakadása miatt 51 ezer euróra bünteti a rendező klubot, és 3000 euró pénzbüntetés mellett egy mérkőzésre betiltja a vendég Roma pályáját. (A pályára három Roma-szurkoló rohant be.) Az újrajátszásnak továbbra sincs időpontja.
Legfrissebb hírek

Ronaldo maradt a kezdőben, Joao Félix került a portugál balszárnyra Üzbegisztán ellen

Foci vb 2026
19 perce

Az „élő szobor” is megérkezett Mexikóba

Foci vb 2026
34 perce

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez

Labdarúgó NB I
35 perce

Az FTC 30 fős kerettel utazott el az ausztriai edzőtáborba

Labdarúgó NB I
49 perce

Michael Oliver ismét európai rangadót kapott

Foci vb 2026
57 perce

Négy aranyérmet nyertek a magyarok a rúdsport Eb-n

Egyéb egyéni
59 perce

Ökölvívás: novemberben Papp-kupa Budapesten

Ökölvívás
1 órája

A horvátok a klasszikus piros-fehér kockás felsőjükre váltanak – a ma esti mezek

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik