300 ezer jegyigénylés jött

Vágólapra másolva!
2004.02.21. 21:32
Címkék
Összesen 300 ezer jegyigénylés érkezett a keddi Bayern MünchenReal Madrid Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőre, de a mérkőzésre már hetek óta minden belépő elkelt, az Olimpiai stadionban 59 ezren tekinthetik meg a találkozót.
Az interneten ennek ellenére újabb és újabb címek jelennek meg, hol lehet még jegyet rendelni. A meccsre 600 újságíró akkreditálását fogadták el. Időközben a korábban a Real Madridban is szerepelt Bernd Schuster alaposan lehűtötte a bajor szurkolók reményeit. A német válogatottal Európa-bajnok játékos szerint a Bayernnek semmi esélye a spanyol sztáregyüttes ellen. "A legjobb akarattal is nehéz elképzelni, hogy a Bayern továbbjusson" – mondta Schuster.
Legfrissebb hírek

Dárdai Pál újra a magyar futballban: az Újpest FC sportigazgatója lett; Mészáros Lőrinc: A miénk nem egyszerűen futballakadémia, hanem egy komplett sportfalu

E-újság
1 órája

Pénteki sportműsor: DVTK–Ferencváros az NB I-ben

Minden más foci
1 órája

Győzelemmel zárta az évet a Magyar Futsal Akadémia

Labdarúgó NB I
1 órája

Van Gerwenre ráijesztett japán ellenfele, Sherrock simán kikapott Chisnalltól a darts-vb-n

Egyéb egyéni
1 órája

A remény tartománya – Thury Gábor jegyzete

Labdarúgó NB I
1 órája

Listaünnep – Csinta Samu publicisztikája

Egyéb egyéni
1 órája

A Getafe kiesett; az Athletic Bilbao hosszabbítás után jutott tovább a Király-kupában

Spanyol labdarúgás
2 órája

Kézilabda: Szűcsék ellen szakadt meg Hanuszék rossz sorozata – körkép

Kézilabda
2 órája
Ezek is érdekelhetik