Bravúr után nagy pofon

2004.01.15. 20:56
Címkék
Mi kell még ahhoz, hogy a Dunaújváros jégkorongcsapata főszponzort találjon? Az idegenlégiós nélkül játszó, az egész évad során anyagi gondok miatt jócskán dekoncentrált együttes a Magyar Kupa döntőjében bravúros játékkal zsinórban harmadszor is elhódította a serleget. A siker után két nappal, a keddi (13-ai&) tárgyalásokon mégsem sikerült megállapodni a főszponzorjelölttel.
Dunaújvárosi kézben a kupa (képünkön Szélig Viktor), fôszponzor még sincs (Fotó: Czeglédi Zsolt)
Dunaújvárosi kézben a kupa (képünkön Szélig Viktor), fôszponzor még sincs (Fotó: Czeglédi Zsolt)
Dunaújvárosi kézben a kupa (képünkön Szélig Viktor), fôszponzor még sincs (Fotó: Czeglédi Zsolt)
Dunaújvárosi kézben a kupa (képünkön Szélig Viktor), fôszponzor még sincs (Fotó: Czeglédi Zsolt)
Dunaújvárosi kézben a kupa (képünkön Szélig Viktor), fôszponzor még sincs (Fotó: Czeglédi Zsolt)
Dunaújvárosi kézben a kupa (képünkön Szélig Viktor), fôszponzor még sincs (Fotó: Czeglédi Zsolt)
"Vasárnap még rózsaszínben láttuk a világot, aztán kedden összeomlott minden. Potenciális támogatónk a tárgyalások során jelezte, nem vállalhatja a főszponzori szerepet, mivel azok a feltételek, amelyeket az önkormányzattal szemben szabott meg, nem teljesülnek – mondta Szélig Árpád szakosztályelnök. – A következő tárgyaláson egy másik szponzorunk szintén visszakozott, így két óra leforgása alatt több tízmillió forinttól estünk el, amely összeggel a következő fél év zavartalan működését sikerült volna biztosítanunk. Persze ezekre a vállalatokra nem lehet haragudni, hiszen kisebb összeggel továbbra is támogatnak minket, hogy hová teszik a pénzüket, az meg üzletpolitikájuk része, mégis nagyon el vagyunk keseredve. Tavaly szeptember óta lélekszakadva dolgozunk azon, hogy megmentsük a felnőttszakosztályt. A kupát megnyertük, az Interliga erőltetett menetelésében, irreális körülmények közepette helytálltunk, a csapat és a vezetőség is mindent megtett, mégsem sikerült biztosítani a jövőnket. Most még nagyon friss az élmény, nem tudom, hogyan és merre, de egy biztos, nem adjuk fel, tovább harcolunk!"
Legfrissebb hírek

Kolumbia ellen is meglepetést okoz Kongó? Elindult a 2. kör utolsó meccse

Foci vb 2026
8 perce

Luka Modric: Hihetetlen, hogy eljutottam a 200. meccsig a kedvenc mezemben

Foci vb 2026
16 perce

Foci vb 2026: Kolumbia–Kongói DK 0–0

Foci vb 2026
25 perce

A 200. válogatott meccsét játszó Luka Modricot ünnepelték társai Panama legyőzése után

Foci vb 2026
33 perce

Nulla változása a kolumbiai és a kongói kezdőben

Foci vb 2026
48 perce

Vb 2026: Kolumbia és a Kongói DK sem változtatott – íme, a kezdőcsapatok!

Foci vb 2026
49 perce

Statisztikák: Luka Modric a negyedik világon, aki elérte a 200. válogatottságot

Foci vb 2026
57 perce

Horvátország fél gőzzel is nyert, Panama már nem juthat tovább a csoportkörből

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik