Sakk Eb: Mindkét válogatott győzött

2003.10.14. 22:09
Címkék
A hétfői fekete nap után kedden mindkét magyar válogatott győzött a plovdivi Eb-n. A férfiak, ha minimális arányban is, de Varga Zoltán vezetésével legyőzték Finnország csapatát. A papírforma alapján ugyan lehetett volna nagyobb is a siker, de az önbizalom visszaszerzése szempontjából ez is előrelépés. A nők Vajda Szidónia győzelmével szintén egy ponttal bizonyultak erősebbnek a hazaiak második számú kettőse ellen.14. férfi és 5. női csapat Európa-bajnokság, Plovdiv
Férfiak. 4. forduló:
Férfiak. 4. forduló:
Magyarország–Finnország 2.5:1.5 (Ács Péter–Nyback döntetlen, Kallio–Berkes Ferenc döntetlen, Varga Zoltán–Karttunen 1:0, Sammalvuo–Gyimesi Zoltán döntetlen). Az állás: 1. Izrael 8 pont (11 táblapont), 2. Oroszország 8 (10.5), 3. Azerbajdzsán 7 (10.5), …12. Magyarország 5 (8.5)
Nők. 4. forduló: Magyarország–Bulgária 2 1.5:0.5 (Velcseva–Dembo Jelena döntetlen, Vajda Szidónia–Rajeva 1:0). Az állás: 1. Örményország 7 pont (6.5 táblapont), 2. Oroszország 7 (6), 3. Bulgária 1 7 (5.5), …9. Magyarország 5 (4.5)
Legfrissebb hírek

„Tudtuk, ha összefogunk, jön a gól is” – Julián Álvarez

Foci vb 2026
13 perce

McGregor megsérült, így 1 perc alatt kikapott Hollowaytől

Egyéb egyéni
23 perce

Vége Messi nagy szériájának

Foci vb 2026
52 perce

Statisztikák: Messiék két rekordot is átírtak Svájc ellen

Foci vb 2026
59 perce

Lehetne ennél jobb? Argentína–Anglia és Franciaország–Spanyolország a vb-elődöntőben

Foci vb 2026
1 órája

Videó: szenzációs tekerés – ezzel a góllal jutott elődöntőbe Argentína a 112. percben

Foci vb 2026
1 órája

Sokba került Embolo butasága Svájcnak, Argentína emberelőnyben, hosszabbítás után jutott a négy közé

Foci vb 2026
1 órája

Egy kegyelemdöfés még volt benne, de vége: Argentína továbbjutott, elődöntős

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik