KISS ÁRPÁDKISS ÁRPÁD
2002.09.29. 21:00
Büki TK Hunguest H.–Rákospalotai EAC 3–2 (1–0)

GÓLSZERZÔ
Jagodics a 44. percben 16 méterről kapásból a bal felső sarokba lőtt (1–0). Máj az 52. percben 14 méterről a kapu jobb alsó sarkába lőtt (1–1). Lukács a 64. percben öt méterről emelt a léc alá (2–1). Mihalecz a 73. percben 14 méterről a kapu jobb alsó sarkába helyezett (3–1). Potemkin a 91. percben büntetőből a bal sarokba lőtt (11-esből, 3–2)
SÁRGA LAP
Hungler (Sátori felrúgásáért) a 29., Bonchis (Hajba buktatásáért) a 66. percben
SZÖGLETARÁNY: 7:4 (2:3)

Először Jagodics Zoltán 22 méteres szabadrúgása foglalkoztatta Kövesfalvi Istvánt, de a kapus, mint az egész mérkőzésen, biztosan hárított. Az első játékrész lefújása előtti percben sikerült megszerezni a büki csapatnak a vezető gólt, Jagodics ritkán látható nagyszerű kapáslövéssel vette be a REAC kapuját. Szünet után hamar egyenlítettek a vendégek. Az 52. percben, Véber György mintaszerű átadása után Máj Zoltán talált Varga Zoltán hálójába, majd Lukács Tihamér első labdaérintésével ismét vezetéshez juttatta a hazaiakat. Ezt követően változatossá alakult a mérkőzés. Egy gyors kontratámadás végén Mihalecz Péter növelte csapata előnyét. Nem sokkal utána Kövesfalvi István percei következtek, mert két alkalommal is bravúrral hárított. Az utolsó percben Seper Ákos a tizenhatoson belül hibázott, és így tizenegyeshez jutott a REAC, a büntetőt Potemkin Károly értékesítette

Mihalecz István: – Megérdemelten győztünk.
Mészöly Géza: – Meg kell tanulnunk nyerni.