Gyógyulnak a sérültek

H. B.H. B.
2002.09.10. 21:14
Címkék
Győrött a kéthetes bajnoki szünet egyik legfontosabb feladata volt az, hogy a sérülteket talpra állítsák a szombati, Videoton elleni bajnokira.Jó jel, hogy a DVSC elleni találkozón megsérült Robert Semeník Böjte Attilával együtt szerdán már pályára léphet Dorogon, a kupameccsen, míg Nagy Tamás, Goran Jovanovics és Lakos Pál egyaránt edz, de a szerdai, MK-mérkőzésen még egyikük sem szerepelhet. A porcműtéten átesett Stark Péter elkezdte az úszást és kerékpározást. Az viszont kellemetlen, hogy az eddigi hat forduló során immár a harmadik középhátvéd esett ki a sorból. Stark Péter és Lakos Pál után most a combizomhúzódással bajlódó Jurica Karabatic játékára sem számíthat Tamási Zsolt vezetőedző. A győriek szakvezetője így a nagy nevettető Eötvös Gábor híressé vált szavait idézheti: "Nem baj, van másik!”, és szerdán Branko Hucikát állítja a védelem tengelyébe.
Legfrissebb hírek

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben

Atlétika
7 perce

Cristiano Ronaldo is megszerezte az első gólját a vb-n – videók

Foci vb 2026
16 perce

Cristiano Ronaldo hatodik vb-jén szerzett gólt

Foci vb 2026
33 perce

Gasper Okorn: Úgy látom, jó úton járunk

Kosárlabda
33 perce

Elkezdődött a Portugália–Üzbegisztán csoportmérkőzés

Foci vb 2026
46 perce

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben

Tenisz
48 perce

Az ETO Petrással és Megyerivel is szerződést hosszabbított

Labdarúgó NB I
55 perce

Eddig négy csapat tudja, mikor játszik a 32 között

Foci vb 2026
58 perce
Ezek is érdekelhetik