Félóra alatt fél tucat találat

H. B.H. B.
Vágólapra másolva!
2002.09.07. 21:16
Címkék
Gyôri ETO FC–Dunajska-Streda (szlovák) 9–1 (6–0)
Gyôr, 300 nézô. V: Dubraviczky
GYÔRI ETO. (1. félidô): Sebôk – Mracskó, Karabatic, Hucika – Peric, Szanyó, Kartelo, Kardos – Herczeg, Nicsenko, Baumgartner
(2. félidô): Molnár – Karabatic, Hucika, Geri – Mracskó, Füzi K., Erôs G., Tamási G. – Jancetic, Weitner, Milaimovic
DUNAJSKA STREDA: Horváth T. (Hoda) – Svovoda, Horohonic, Duricza (Lupták) – Sovab, Nagy P., Kovác, Revak, Buka – Bognár, Seles (Stors)
G: Nicsenko (2), Herczeg (2), Hucika, Szanyó (11-esbôl), Mracskó, Weitner, Erôs G. (11-esbôl), ill. Horohonic (11-esbôl)
Gyôri ETO FC–Dunajska-Streda (szlovák) 9–1 (6–0)
Gyôr, 300 nézô. V: Dubraviczky
GYÔRI ETO. (1. félidô): Sebôk – Mracskó, Karabatic, Hucika – Peric, Szanyó, Kartelo, Kardos – Herczeg, Nicsenko, Baumgartner
(2. félidô): Molnár – Karabatic, Hucika, Geri – Mracskó, Füzi K., Erôs G., Tamási G. – Jancetic, Weitner, Milaimovic
DUNAJSKA STREDA: Horváth T. (Hoda) – Svovoda, Horohonic, Duricza (Lupták) – Sovab, Nagy P., Kovác, Revak, Buka – Bognár, Seles (Stors)
G: Nicsenko (2), Herczeg (2), Hucika, Szanyó (11-esbôl), Mracskó, Weitner, Erôs G. (11-esbôl), ill. Horohonic (11-esbôl)
A remekül rajtoló, az első öt fordulóban 13 pontot gyűjtő, ám a legutóbbi játéknapon megtorpanó győriek számára a lehető legjobbkor jött a kéthetes bajnoki szünet. Lehetőség nyílott így a debreceniektől hazai pályán elszenvedett mérkőzés alapos kielemzésére, no és nem mellékesen a kisebb-nagyobb sérüléssel bajlódó labdarúgók is némi pihenőidőhöz jutottak.
"Videón többször kielemeztük a DVSC elleni vesztes találkozó mozzanatait – mondta az elmúlt napok eseményeiről az együttes trénere, Tamási Zsolt. – Meg kellett állapítanunk, hogy sajnos nem tudtuk megbontani a Loki zárt, agresszív védekezését, ráadásul Robert Semeník korai sérülése és kiválása is érzényeken érintett bennünket. Azonban a múlttal nem kívánunk tovább foglakozni, történt, ami történt, már nem kesergünk, csak előre tekintünk. Annál is inkább fontos ez, mivel három újabb nehéz akadály előtt állunk. A szerdai dorogi MK-mérkőzésünket követően megyünk Székesfehérvárra, utána Zalaegerszegre, majd otthon fogadjuk a Ferencvárost. Ennek a három összecsapásnak a sikeres megvívása igen jelentős feladot jelent számunkra. Jelen pillanatban az a legfontosabb, hogy az említett meccsekre a sérültjeink rendbe jöjjenek.”
Valóban, a sérültek felépülése kulcskérdés, ugyanis több olyan futballista is pihenésre szorul jelenleg, aki az eddigi mérkőzéseken a gárda alapembernek számított.
"A porcműtésten átesett Stark Péter eddig gyógytornára járt, de a jövő héttől már az uszodát is látogathatja, és kerékpározhat is – folytatta a győriek szakvezetője. – Lakos Pál állapota is szépen javul, ő már labdás edzéseket végez. Semeník is rendbe jött, és pénteken ismét bekapcsolódott az edzésmunkába. Ugyancsak szorgalmasan gyakorol a húzódása miatt több mérkőzést hihagyni kényszerült Nagy Tamás is. Goran Jovanovics torka begyulladt, be is lázasodott, de remélhetőleg hétfőtől már ő is tréningezhet, akárcsak Böjte Attila, akinek a műtött térde rakoncátlakodik, és emiatt volt kénytelen edzéseket mulasztani.”
Amúgy a szombati edzőmérkőzésen az ETO frissen, jól játszott, jó néhány tetszetős támadást is vezetett, és félóra alatt fél tucat góllal terhelte meg a második ligás szlovák csapat hálóját. Fordulás után szinte a teljes kezdőcsapatát lecserélte Tamási Zsolt, de ennek ellenére a zöld-fehérek növelni tudták az előnyüket.
Legfrissebb hírek

Érdi Mária: Elég erős vagyok, és készen állok versenyezni

Egyéb egyéni
42 perce

Hamilton: Teljesen hasznavehetetlen vagyok, a csapatnak valószínűleg versenyzőt kellene cserélnie

F1
45 perce

Guardiola és új kisfőnöke elköltött 200 millió eurót a megújulás jegyében

Angol labdarúgás
1 órája

NB I: Diósgyőr–Zalaegerszeg

Labdarúgó NB I
1 órája

Superliga: Arges–Csíkszereda

Minden más foci
1 órája

Charles Leclerc meglepte a McLarent, az övé az első rajthely a Hungaroringen

F1
1 órája

A szuperhős Amerika kapitány is feltűnt a Hungaroring paddockjában

F1
2 órája

Csinger Márk az ETO FC-nél folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB I
2 órája
Ezek is érdekelhetik