Celldömölki diadal a vasi derbin

KISS ÁRPÁDKISS ÁRPÁD
2002.08.24. 22:04
GÓLSZERZÔTakács Béla a 38. percben Jáger jobb oldalról keresztbe ívelt labdáját 12 méterről fejelte a kapu bal oldala felé, Jagodics Zoltán megpróbált menteni, de csak a gólvonalon túl érte el a labdát (1–0). Jáger a 90. percben 18 méterről a jobb felső sarokba bombázott (2–0)SÁRGA LAPTóbiás (lökdösődésért) az 50., Kőrösi (Csernák buktatásáérrt) a 60., Varga K. (Csernák lerántásáért) a 64., Szöllősi (a labda elrúgásáért) a 73. percbenKIÁLLÍTVAGombos (rálépett a földön fekvő Szöllősire) az 50., Bonchis (Hollósit megrúgta) a 65. percbenSZÖGLETARÁNY: 4:4 (1:1)A két örökös rivális vasi csapat összecsapása változatos, jó iramban kezdődött. Egy ártatlannak látszó támadás esett az első gól. A második félidő elején emberhátrányba került a vendégcsapat, majd nem sokkal később kilencen maradtak a bükiek. A két piros lap után eldőlni látszott a mérkőzés és a végén Jáger Sándor lövése megpecsételte az eddig veretlen Bük sorsát MestermérlegHorváth Tamás: – A taktikai utasítást maradéktalanul betartották a játékosaim. A két kiállítás eldöntötte a mérkőzés sorsát. Mihalecz István: – A fák nem nőnek az égig. Kettős emberhátrányban sem játszottunk alárendelt szerepet. Remélem, hogy Világi játékvezető egyszer Bükön vezet nekünk is találkozót.