Visszatért a horvát kapus

H. B.H. B.
2002.07.17. 20:49
Címkék
Szerdán újabb két labdarúgóval gyarapodott a Győri ETO FC kerete. Németh Norbert, a Kispest 21 éves középpályása három évre, míg Geri Tamás, az újpestiek 20 éves bal oldali védőjátékosa öt évre szóló szerződést írt alá a zöld-fehérekhez. Geri elmondta, hogy szerződése ugyan még egy évig a Megyeri úthoz köti, de Győrbe költözésének aligha lesz akadálya, mivel így megoldódhat az immár a lilákkal készülő Farkas Balázzsal régóta húzódó ügye is.Kedden tárgyalt az ETO vezetőivel Salamon Miklós, a Dunaferr játékosa. Miután meghallgatta a győriek ajánlatát, egy napnyi gondolkodási időt kért. Szerda délután a bekk azt közölte a győriekkel, hogy a Gróf Andrással, az újvárosiak ügyvezetőjével folytatott újabb tárgyalás alapján úgy döntött, marad a Dunaferrnél. Az elmúlt hét szombatján érkezett Győrbe Silvie Cavlina, a horvát Dragovoljac kapusa, aki a rajkai edzőmérkőzés után értesítést kapott, hogy kisfiát kórházba szállították, ezért két napra hazautazott. Cavlina szerdán visszaérkezett Győrbe, a 24 éves játékos a napokban együtt készülhet a csapattal.Győri hír még, hogy Ulbert Tibor, az ETO egykori kiváló kapusa, majd kapusedzője, aki 1995-ben távozott Győrből, visszatért egykori sikereinek színhelyére. Ulbert július 1-jétől az ETO kapusutánpótlásának tagjaival foglalkozik.
Legfrissebb hírek

Változás jön a tizenegyesrúgásoknál?

Foci vb 2026
2 perce

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben

Atlétika
10 perce

Cristiano Ronaldo is megszerezte az első gólját a vb-n – videók

Foci vb 2026
19 perce

Cristiano Ronaldo hatodik vb-jén szerzett gólt

Foci vb 2026
36 perce

Gasper Okorn: Úgy látom, jó úton járunk

Kosárlabda
37 perce

Elkezdődött a Portugália–Üzbegisztán csoportmérkőzés

Foci vb 2026
50 perce

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben

Tenisz
51 perce

Az ETO Petrással és Megyerivel is szerződést hosszabbított

Labdarúgó NB I
58 perce
Ezek is érdekelhetik