Nyilatkozatok a német-amerikai meccs után

2002.06.21. 17:01
Címkék
Rudi Völler, a német válogatott szövetségi kapitánya: - Az amerikaiak nagyon megnehezítették a dolgunkat. Intő jel, hogy a mérkőzés elején rosszul játszottunk és csak a vezetésünk után pörögtünk fel. Minden elismerésem a fiúké. Mindegy, hogy Dél-Koreával vagy a spanyolokkal találkozunk az elődöntőben, nem mi vagyunk az esélyesek.

Bruce Arena, az amerikai válogatott szövetségi kapitánya: - Nagyon büszke vagyok a csapatomra. Rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, de sajnos nem volt szerencsénk, Kahn remekül védett, tulajdonképpen miatta estünk ki. Megmutattuk a világnak, hogy nagyszerűen játszunk, még ha múltunk nem is olyan dicsőséges, mint a németeké.
Legfrissebb hírek

Elkezdődött a Jordánia–Algéria csoportmeccs

Foci vb 2026
26 perce

Haaland csatlakozott Kane mellé, de Kocsis Sándortól még messze van

Foci vb 2026
35 perce

Statisztikák: Haaland rekordokat halmozott – ez lesz a legjobb vb-aranycipőcsata valaha?

Foci vb 2026
39 perce

Foci vb 2026: Jordánia–Algéria 1–0

Foci vb 2026
47 perce

Benbuali a kispadon, első győzelmére hajt Jordánia és Algéria – itt vannak a kezdőcsapatok

Foci vb 2026
53 perce

Ötgólos meccsen verte Norvégia Szenegált – videók

Foci vb 2026
1 órája

3–2-re legyőzte Szenegált és továbbjutott Norvégia

Foci vb 2026
1 órája

Haaland is duplázott, Norvégia ötgólos thrilleren verte meg Szenegált a vb-n

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik