Tököli Attila az egyik jelölt

Munkatársunktól MunkatársunktólMunkatársunktól Munkatársunktól
2002.06.06. 19:52
Címkék
A gólkirály Tököli Attila (középen) nagy hasznára lehetne a Zalaegerszeg együttesének
A gólkirály Tököli Attila (középen) nagy hasznára lehetne a Zalaegerszeg együttesének
A gólkirály Tököli Attila (középen) nagy hasznára lehetne a Zalaegerszeg együttesének
A gólkirály Tököli Attila (középen) nagy hasznára lehetne a Zalaegerszeg együttesének
A gólkirály Tököli Attila (középen) nagy hasznára lehetne a Zalaegerszeg együttesének
A gólkirály Tököli Attila (középen) nagy hasznára lehetne a Zalaegerszeg együttesének
A bajnok Zalaegerszegnél a mai napig meglehetősen sok a kérdőjel. Különböző játékosok neveit hallani, mégpedig olyan összefüggésben, hogy nevezett labdarúgók a ZTE-nél folytatják a pályafutásukat. A legnagyobb hír eddig az volt, hogy a Portugáliában légióskodó Fehér Miklós a magyar bajnokcsapatnál játszik majd, azonban mára kiderült: a csatár biztosan nem lesz a ZTE játékosa. Felvetődött már Juhár Tamás, Simek Péter és újabban Tóth Norbert neve is, az élvonalból kiesett Vasas-labdarúgókkal kapcsolatban annyit lehet tudni, hogy értük nagyon sokat kérnek. A Dunaferr két erőssége, Tököli Attila és Kiss György ügyében is ellentétes információk vannak, azaz nem erősítik meg, de nem is cáfolják a kék-fehéreknél, hogy őket szeretnék megszerezni. A ZTE vezetői külföldi játékosok után is érdeklődnek, és az is szinte biztosa vehető, hogy néhány poszton légiósokkal is erősítenek. Az utóbbi időszakban ezt a munkát tudatosan végezték az egerszegiek (a bajnoki cím nagy részben a jó igazolásoknak köszönhető), amely munkát Nagy Ferenc koordinálja. A menedzser már kikérte a szakmai stáb véleményét, ismeri az igazgatóság büdzséjét, azt, hogy mennyi pénz fordítható az új játékosok szerződtetésére, és mindezt figyelembe véve keresi a legjobb megoldást.
Nagy kérdés: vajon a július végén sorra kerülő Bajnokok Ligája-selejtezőkre készen lesz-e az egerszegi stadion? Nos, a kivitelezők nagy tempóban munkához láttak, ám most kissé megtorpant a lendület, nincs igazi koordinátora a munkáknak, éppen ezért a városban azt szeretnék, ha rövid időn belül az egyik kivitelező önállóan kézbe vehetné az irányítást, mert ellenkező esetben nem marad remény arra, hogy a csapat hazai pályán játsszon a legrangosabb kupasorozat selejtezőjében, s Varazsdra vagy Muraszombatra kellene utaznia a szurkolóknak. Amúgy a remények és tervek szerint augusztus elsején befejeződhetnek az 1.08 milliárd forintos felújítási munkálatok.
Legfrissebb hírek

Elkezdődött a Panama–Anglia és a Horvátország–Ghána mérkőzés

Foci vb 2026
1 perce

Vb 2026: Horvátország–Ghána

Foci vb 2026
12 perce

Vb 2026: Panama–Anglia

Foci vb 2026
12 perce

NB I: Szlovéniában folytatja az Újpest grúz védője – hivatalos

Labdarúgó NB I
12 perce

Kikapott az ETO, DAC–Csíkszereda döntő lesz a Duna-kupán

Labdarúgó NB I
18 perce

Strandkézilabda-vb: a hetedik helyért játszhat a magyar válogatott

Kézilabda
21 perce

Megvannak a panamai–angol és a horvát–ghánai meccs kezdőcsapatai

Foci vb 2026
57 perce

Kane, Saka és Rashford is kezd az angoloknál Panama ellen – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik