Vége a meccsnek, az utolsó pillanatban nyerte meg a Ferencváros. 2–3

90+8'

Óriási a füttykoncert, tiltakozik a közönség, Márton Gábor edző is sárga lapot kapott.

90+7'
GÓL

GÓÓÓÓL! VEZET A FERENCVÁROS! Egy utolsó támadásra indult az FTC. Lisztes remekül ívelt a tizenhatoson belülre, Varga elfejelte a labdát, Dombóról a lácre pattant, éppen Ben Romdan elé, aki 2 méterről az üres kapuba lőtt. 2–3

90'

Nyolc perc a hosszabbítás.

90'
Sárga lap

Varga Barnabás kapott sárga lapot veszélyes játékért.

89'

Nagyon hajtott ezért a gólért a hazai csapat, a Ferencváros alaposan visszaesett.

88'
GÓL

GÓÓÓÓL! EGYENLÍTETT A ZTE! Lisztes reklamált, hogy a felezővonalnál ellökték, de a hazaiak támadtak tovább, Mance kapott jó indítást, befutott a tizenhatoson belülre, és jobbról, 5 méterről, éles szögből Dibusz mellett a kapuba lőtt. 2–2

87'

Hosszú idő után ferencvárosi lehetőség, Ben Romdan passzát Lisztes csavarta volna kapura 18 méterről, de legalább egy méterrel mellé.

86'
CSERE

Cserélt az FTC, Zachariassen helyett Pászka folytatja.

84'

Szabadrúgáshoz jutott a ZTE a vendégek tizenhatosának jobb sarkától, Medgyes nem adta be, inkább rálőtte, csakhogy eléggé elméretezte... Kirúgás.

82'

Mi maradt ki?! Németh hozta remek gólhelyzetbe Kisst, aki nem lőtte azonnal, hanem inkább cselezett egyet, ebben ütemet vesztett, és utána már Botka belevetődött a lövésbe.

77'

Küzdött a hazai csapat, meg is lett az eredménye, és most támad az egyenlítésért.

75'
CSERE

Jött Varga Barnabás is, ő Kodrót váltotta.

75'
CSERE

A gól után rögvest cserélt az FTC, Katona helyett Szevikjan érkezett.

74'
GÓL

GÓÓÓÓL! SZÉPÍTETT A ZTE! Kiss hozta fel a labdát, nem támadták meg sokáig, utána rárontottak, így aztán a tizenhatos vonaláról Mancéhoz játszott, aki 14 méterről a kapu bal oldalába lőtt. 1–2

69'

Szendrei adott jobbról középre, Vogyicska lecsapott a labdára, egy húzás után lőtt 17-ről, legalább egy méterrel fölé.

66'
CSERE

Aztán Mim helyére állt be Meschack.

66'
CSERE

Újabb két hazai csere, előbb Sajbán helyett jött Németh Dániel...

65'

Kiss gurított vissza az alapvonal közeléből Mimhez, aki elesett a ferencvárosi tizenhatoson belül Abena mellett. Nem volt tizenegyes.

59'
CSERE

És egy másik csere is, Bedi helyére jött Kiss Bence.

59'
CSERE

Csere a hazaiaknál, Croizet helyett Vogyicska a pályán.

55'
CSERE

...Traoré helyére pedig Lisztes.

55'
CSERE

Kettőt cserélt az FTC, Abu Fani helyett jött Ben Romdan...

52'

Nagyon igyekszik a ZTE, azonban a támadásaiban a lelkesedésen kívül egyelőre nincs túl sok elképzelés.

47'

Mancénak hagyták, hogy átvegye a labdát 19 méterre a vendégek kapujától, rá is fordult, el is lőtte, a lapos lövés nem sokkal gurult el a jobb alsó mellett.

46'
Második félidő

Elkezdődött a második félidő.

46'
Szünet

Vége az első félidőnek, vezet a Ferencváros. 0–2

45+5'

A szögletből nem lett semmi.

45+3'

Jobb oldali szöglet után Mim fejelte tovább a labdát, majd Szendrei is fejjel próbálkozott, Dibusz azonban szögletre mentett.

45'

Hat perc a hosszabbítás.

43'

Croizet igyekezett addig-addig, mire ő is lövőhelyzetbe került, ez a lövés viszont semmilyen veszélyt nem jelentett.

41'

Mance fordult kapura 15 méterről, Dibusz könnyedén ölelte magához a labdát.

39'

A Ferencváros a DVTK ellen szerdán bepótolt bajnokiján (2–1) sorozatban a harmadik győzelmét aratta, és 11 forduló óta úgy veretlen az NB I-ben, hogy közben 10-szer nyert és csak a felcsútiak ellen ikszelt (1–1). Előnye 11 pont a második Paks előtt, így teljes bizonyossággal leghamarabb csak a 29. forduló után jelenthető ki, hogy megnyerte a bajnokságot.

38'

Szögletet rúghatott jobbról a Ferencváros, a beadás kijött, de maradt a vendégeknél. Végül Kodro lőtte be Abu Fani beadását, csakhogy egy kis lesről.

32'

Szabadrúgáshoz jutott a ZTE 22 méterre a vendégek kapujától, Evangelu laposan mellélőtt.

28'

Azért a Zalaegerszeg is próbálkozik, Croizet távoli lövése ment mellé.

26'

Ivószünet a nagy meleg miatt.

25'

Ez volt Kenan Kodro első gólja az NB I-ben ferencvárosi színekben.

25'
GÓL

GÓÓÓÓL! NÖVELTE ELŐNYÉT A FERENCVÁROS! Megint ramírez futott el jól a bal oldalon, laposan középre játszott, érkezett Kodro, és 6 méterről laza, de ravasz mozdulattal pörgetett a kifutó kapus fölött a hálóba. 0–2

21'

A zalai megyeszékhelyen 42 bajnokin találkoztak, a hazaiak szemszögéből 12–13–17 a mérleg, tehát ott is a fővárosiak állnak jobban. A ZTE Arénában legutóbb – még Máté Csabával a kispadon – 0–2-ről úgy nyertek 6–2-re a zöld-fehérek, hogy 3 góljukat is tizenegyesből lőtték.

20'

Mim vállalkozott lövésre, a jobb alsóba tartó lövést Dibusz ütötte ki.

16'

A gól után nem sokkal Mim került helyzetbe a vendégek tizenhatosán belül, de amikor lőtt volna, Maiga lelopta a lábáról a labdát.

14'
GÓL

GÓÓÓÓL! VEZET A FERENCVÁROS! Ramírez kevert a bal oldalon, középre ívelt, Traoré pedig két ember közé berobbanva a bal alsóba fejelt. 0–1

10'

Abu Fani küldte a labdát a rövid sarok felé, Katona 6 méterről fejelt, de magasan fölé.

9'

Szabadrúgáshoz jutott a Ferencváros a ZTE tizenhatosának oldalvonala közelében, a bal oldalon.

3'

Nyolcvankétszer csaptak össze a legfelső osztályban, a ferencvárosiak dominanciája elsöprő, az örökmérleg 16 zalai siker, 21 iksz, 45 FTC-győzelem. Ez egy gólgazdag párosítás, hiszen 2004 óta nem játszottak 0–0-t, sőt, négyszer 8 találat volt a meccsükön, az átlag pedig 3.4 gól.