A vendégek első sárga lapját Mance kapja.

Meshackot pedig Lesjak váltja a vendégeknél.

85'
CSERE

Ferenczi helyén Hornyák debütál az élvonalban a Debrecennél.

83'

MICSODA HELYZET! Barancsai a kapufát találta el, majd a kipattanónál Kocsis próbálkozását Csóka a gólvonalról vágta ki.

81'

Kocsis tudja folytatni a játékot. Sajbán pedig újabb szépítő gólt szerez, a játékvezető azonban les miatt érvénytelenítette a találatot.

78'

Kocsis lőtt kapura, és estében rosszul fogott talajt. Lehet máris le kell cserélni a pár perce beérkező játékost.

76'
CSERE

A 19 éves Tuboly, és a 21 éves Kocsis áll be, Dzsuzdsák és Vajda megy le.

72'
GÓL

GÓÓÓL! 5–1 BÓDI FERENCZIT UGRATJA KI, AKI KÖZÉPRE TESZI AZ ÉRKEZŐ BÁRÁNYNAK. A DVSC TÁMADÓJA ÖT MÉTERRŐL A BAL ALSÓ SAROKBA TALÁL.

67'

Bódi próbálkozott kapásból egy szögletet követően, de rosszul találja el a labdát, így az méterekkel eltalálja a kaput. Nem sokkal később Mance lőtt kapura, de a ZTE-támadója ezúttal sem találta el Megyeri kapuját.

65'
Sárga lap

Dreskovics az első sárgás a meccsen.

64'
CSERE

Kettős csere a DVSC-nél. Loncsar és Bódi be, Szuhodovszki és Domingues le.

61'

Szendrei szabadrúgását követően Mance fejelhetett, de Megyeri kiüti a labdát.

55'

Dzsudzsák próbálkozott, de Dombó könnyedén fogta.

53'

Újabb zalaegerszegi helyzet. Németh lövését ezúttal védte Megyeri.

51'
GÓL

GÓÓÓL! SZÉPÍT A ZTE! A MOST BEÁLLÓ NÉMETH PERDÍTETT A BAL ALSÓ SAROKBA A SZINTÉN CSEREKÉNT BEÁLLÓ SAJBÁN PASSZÁT KÖVETŐEN.

48'
CSERE

A vendégeknél Gruber, Várkonyi és Hadida helyett Németh, Sajbán és Meschack a pályán.

46'
Második félidő

Kezdődik a második félidő!

46'
Szünet

Véget ért az első félidő. A vendégeknek nincs kaput eltaláló lövése sem, a DVSC 4–0-ra vezet a félidőben!

44'

Kettő perc lesz a ráadás az első félidőben. Az utóbbi percekben Gruber sérülése miatt állt a játék, lehet már nem tudja folytatni a játékot.

40'
GÓL

ÚJABB GÓÓÓL! MÁR 4–0! DZSUDSZÁK SZÖGLETÉT KÖVETŐEN LAGATOR FEJELI TOVÁBB A LABDÁT, BÁRÁNY DONÁT PEDIG KÖZELRŐL A KAPUBA BÓLINTVA MEGSZERZI A HAZAIAK NEGYEDIK GÓLJÁT.

34'
GÓL

GÓÓÓL! DZSUDSZÁK BALÁZS A BAL ALSÓ SAROKBA TALÁL, DOMBÓ A MÁSIK OLDALRA VETŐDÖTT. 3–0

32'

TIZENEGYEST KAP A DVSC! Vajda gyönyörű csele után Csóka szabálytalankodott.

27'
GÓL

GÓÓÓL! MEGDUPLÁZZA ELŐNYÉT A DEBRECEN! VAJDA BEADÁSÁT BÁRÁNY AKARTA KAPUBA CSÚSZTATNI, A FEJES NEM JÖTT ÖSSZE A GÓL VISZONT IGEN. VAJDA ÍGY A GÓLSZERZŐ! 2–0

22'

Újabb vendég sarokrúgás után Mim próbált kapura tekerni a tizenhatos vonaláról, de a lövés elkerülte Megyeri kapuját.

17'

Vajda esett a tizenhatoson belül, de nincs büntető. Az ellentámadásból pedig Mance próbált kiugrani, de Megyeri résen volt és kapujából kijőve begyűjtötte a labdát.

15'

Bárány nem tudott beleérni Vajda beadásába, egy ZTE-védő tisztázott. A szögletből nem született lövés.

10'

Mance lőtt húsz méterről, ezúttal nem blokkolták lövését, de nem is találta el a kaput a korábbi debreceni játékos.

7'

Össze-vissza pattogott a labda, majd eljutott Ojediranhoz, aki tíz méterről a kapuba talált. Ez volt a nigériai első gólja az NB I-ben.

6'
GÓL

GÓÓÓL! OJEDIRAN TALÁLT A KAPUBA EGY HAZAI SZÖGLETET KÖVETŐEN!

3'

Mance lövése az első kísérlet, hazai blokk után szöglet következik.

1'

A Debrecen pirosban, míg a zalaegerszegiek fehér-kék szerelésben lépnek pályára

Meccs indítása

Elkezdődött a mérkőzés

A hazaiaknál Szuhodovszki és Dzsudszák is helyet kapott a kezdőben. A ZTE kezdőjében pedig ott van a korábban Debrecenben is megforduló Mance.

Az elmúlt három tétmérkőzésén mindkét csapat nyeretlen.

Köszöntjük kedves olvasóinkat! Hamarosan kezdődik a Debrecen–Zalaegerszeg mérkőzés az NB I 25. fordulójában!