A nagyot hibázó Cipetic pedig szintén lemegy, a helyén Balogh.

Cipetic hibázott hatalmasat: odafejelte a labdát Pesics elé

GÓL

GÓÓÓL! Pesics góljával már 3–1 az FTC-nek!

67'
CSERE

Cserél a Kisvárda a szépítő gól után! Melnyk, Ilievski és Filipovics is bejött, Mesanovic, Lucas és Makowski lement.

66'

Nikolov maradt lent a földön.

65'

Szögletből jött a beadás, Mesanovic pedig pazarul fejelt a kapu jobb alsó sarkába. Ez a Kisvárda második gólja hazai pályán a Ferencváros ellen.

64'
GÓL

GÓÓÓL! Szépít a Kisvárda!

63'

Közben kollégánk a helyszínről jelenti, hogy 3150 néző van Kisvárdán, tehát telt ház!

62'

Nem vették el az FTC-gólt.

61'

Egyelőre azonban videóznak egy Pesics-kezezés miatt!

60'

Loncar a gólszerző, aki előbb a kapufát találta el, majd a hozzá visszapattanó labdát elrakta a kapuba az ötös sarkáról.

59'
GÓL

GÓÓÓL! Kettővel megy a Fradi!

56'

Kisvárdai szabadrúgás jöhet, Mesanovic lent maradt a földön. Wingo esett rá.

53'

Hajmeresztő jelenet! Marquinhos beadása után kis híján öngól lett a vége.

52'

Camaj lekészítette, Ötvös 14 méterről ellőtte, de jócskán fölé!

51'

Egyértelműen jobban kezdte ezt a félidőt a Kisvárda, most be is szorítják a Fradit a kapuja elé.

49'

EZ IS ZICCER VOLT! Előbb egy Camaj-szóló után védett hatalmasat Dibusz Dénes, majd Ötvös Bence gólba tartó labdáját fejelte ki a gólszerző, Abu Fani.

46'
Második félidő

JÖHET A FOLYTATÁS!

45'
Szünet

FÉLIDŐ!

44'

EZ ZICCER VOLT! Talán nehezebb is volt kihagyni, mint berúgni: Pesics mehetett egy az egyben a kapussal, 12 méterről, külsővel próbálkozott, de Petkovics védett.

44'

Két perc a ráadás

44'

MICSODA HELYZETEK VOLTAK! Előbb Nikolov lövése akadt el a blokkban, majd Mesanovic estében próbálkozott 9 méterről, de fölé.

43'

Ramírez 24 méterről, ballal próbálkozott, de ha nem is sokkal, mellé lőtt.

42'

Pillanatokkal a meccs első kaput eltaláló lövése után jött Abu Fani labdaszerzése az ellenfél támadóharmadában. Az izraeli középpályás megiramodott a labdával, majd a tizenhatoson belülről kilőtte a jobb felsőt – a labda elment Petkovics kezei között.

40'
GÓL

GÓÓÓL, vezet az FTC!

39'

Camaj nagyszerű szóló végén lőtt, Dibusz könnyen védett, de örömhír: megvan a meccs első kaput eltaláló próbálkozása!

38'

Egy gyors összjáték végén Pesics lőtt kiszorított helyzetből, de oldalháló lett a vége.

35'

Zachariassen lőtt a tizenhatoson belülről, de elakadt a blokkban.

35'

Loncar ívelte be a labdát Zachariassen felé, de hosszúra sikerült az átadás.

31'
Sárga lap

Abu Fani tarolta le Mesanovicot, ő is kap egy lapot. Ráadásul a várdai játékost ápolni is kell egyelőre.

28'

Marquinhos tette vissza a labdát Pesicsnek, ő 18-ról lőtt, de fölé.

24'

Marquinhos indította volna be Loncart, de hosszú volt a labdája. Közben Pesics a hátát fájlalja.

24'

Mesanovic lőtte középre a labdát, de csak Abu Fanit találta meg az átadás, így nem lett belőle veszély.

22'

Marquinhos egy lepattanó labdát vágott rá jó 19 méterről, de – ha nem is sokkal – fölé.

21'

És íme, a hazai szektor:

Fotó: Nagy-Pál Tamás

20'

Íme, a vendégtábor:

18'

Marquinhos a 16-os bal széléről tekert, de elment a kapu felett.

17'

Loncar került hatalmas helyzetbe a kaputól 10 és fél méterre, ballal próbálkozott, tiszta helyzetből, de mellé trafált.

10'

A Ferencváros jó helyről végezhet el szabadrúgást.

9'
Sárga lap

A Kisvárda új igazolása, Matic kapta a meccs első sárga lapját.

9'

Wellington Nem a sajtószektor mellől figyeli az eseményeket

A Kisvárda új igazolása egyelőre nem játékban, a pálya széléről figyeli a történéseket

8'

Marquinhos elfutott védői mellett a bal oldalon, de aztán hosszan tolta meg a labdát.

5'

Egy veszélyes kisvárdai beadást fejelt ki tökéletes ütemben Makreckis.

2'

A Kisvárda agresszív letámadással indít.

1'
Meccs indítása

ELKEZDŐDÖTT A MECCS!

A meccs egyperces gyász szünettel indul. A nemrég Amerikában elhunyt korábbi Kisvárda játékosra, Tóth Görgyre emlékezünk.

A télen szerződtetett Maiga bekerült a kezdőcsapatba a Ferencvárosnál, míg Kenan Kodro például a kispadon foglal helyet. Csatárposzton Alekszander Pesics kezd.

ÜDVÖZÖLJÜK OLVASÓINKAT A KISVÁRDA–FERENCVÁROS NB I-ES BAJNOKI MÉRKŐZÉS TUDÓSÍTÁSÁBAN!