MLSZ: átutalta a szövetség a károsultaknak a válogatott meccs bevételét

2010.10.28. 15:48
Címkék
Az október 8-i Európa-bajnoki selejtező nemcsak a pályán hozott sikert, a Magyar Labdarúgó-szövetség ugyanis a találkozó jegybevételeiből jelentős összeggel járulhatott hozzá a vörösiszap-katasztrófa károsultjainak megsegítéséhez – számolt be róla az mlsz.hu.

Az MLSZ vezetősége – csatlakozva a kormány felhívásához – a San Marino elleni összecsapás előtt határozott úgy, hogy a találkozó jegybevételét a vörösiszap-katasztrófa károsultjainak ajánlja fel. A mérkőzés jegyeladásaiból, a szurkolók jegyvásárlásának köszönhetően mintegy 8.5 millió forint gyűlt össze, ezt az összeget teljes egészében a kolontári és devecseri rászorulók kapják meg.

Az MLSZ a mai napon átutalta a több mint 8.5 millió forintot a két érintett település számára: Devecser város önkormányzata, valamint Kolontár községi körjegyzője egyaránt 4 268 165 forintos segítséget kapott a katasztrófát követő újjáépítési munkálatokra.

Az MLSZ a mai napon átutalta a több mint 8.5 millió forintot a két érintett település számára: Devecser város önkormányzata, valamint Kolontár községi körjegyzője egyaránt 4 268 165 forintos segítséget kapott a katasztrófát követő újjáépítési munkálatokra.

Legfrissebb hírek

Ödegaardot kritizálták, de megévdte őt a csapattársa

Foci vb 2026
1 perce

Vb 2026: közel tizennégyezer illegális fogadási oldalt zártak be Thaiföldön

Foci vb 2026
9 perce

Schlotterbeck számára véget ért a világbajnokság

Foci vb 2026
18 perce

Megható üzenetet hagytak az öltözőben az irániak a belgák elleni meccs után

Foci vb 2026
33 perce

Afrikai-ázsiai párharc a vb-n maradásért

Foci vb 2026
46 perce

Fucsovics Márton visszalépett a mallorcai tenisztornától

Tenisz
1 órája

Vb 2026: ételfutártól rendeltek az elégedetlenkedő szenegáliak; gond volt a kapitány szerződésével is

Foci vb 2026
1 órája

A címvédő argentin válogatott kapitánya az ivószünetet bírálja

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik