U19-es válogatott: szerbiai tornán szerepelnek a fiatalok

2010.09.04. 21:22
Címkék
Az októberi labdarúgó Európa-bajnoki selejtezőkre készülő magyar U19-es válogatott szeptember 5. és 8. között Szerbiában a Vilotics-tornán szerepel – olvasható az MLSZ honlapján.

A mieink Szerbia ellen kezdenek, a magyar csapat a szabadkai tornán vasárnap játszik a házigazdákkal, hétfőn pedig Ukrajna lesz az ellenfele. A válogatott szerdán, Izrael ellen zárja szereplését a szerbiai eseményen.

A TORNA PROGRAMJA 
Szeptember 5., vasárnap
Szerbia–Magyarország 16.30
Izrael–Ukrajna 16.30
 
Szeptember 6., hétfő
Magyarország–Ukrajna 16.30
Szerbia–Izrael 16.30
 
Szeptember 8., szerda
Magyarország–Izrael 15.30
Szerbia–Ukrajna 16.30

 

Legfrissebb hírek

Édesanyja halála miatt kihagyja a norvégok elleni csoportrangadót Didier Deschamps

Foci vb 2026
10 perce

Így értékelte Cristiano Ronaldo az üzbégek elleni sikert

Foci vb 2026
11 perce

Elkezdődött az Anglia–Ghána csoportmeccs

Foci vb 2026
26 perce

Cristiano Ronaldo: Olyan volt, mintha már visszavonultam volna a futballtól

Foci vb 2026
29 perce

Ronaldo hatodik vb-jén volt eredményes, ezzel harmadik leghosszabb válogatottbeli gólcsendje szakadt meg

Foci vb 2026
32 perce

Magyar játékvezető is lesz az U19-es Eb-n

Minden más foci
33 perce

Vb 2026: Anglia–Ghána 0–0

Foci vb 2026
38 perce

Cristiano Ronaldo lett a mezőny legjobbja

Foci vb 2026
50 perce
Ezek is érdekelhetik