MLSZ: U17-es női vb-elődöntőt vezethet Gaál Gyöngyi

2010.09.20. 11:58
Címkék
A női U17-es labdarúgó-világbajnokság nyitómérkőzése után az elődöntőben is szerepet kap kollégáival Gaál Gyöngyi: a négy között Spanyolország Dél-Koreával, Japán pedig Észak-Koreával találkozik, és az utóbbi mérkőzés játékvezetője lesz a magyar bíró – adta hírül az mlsz.hu.

Első számú női játékvezetőnk asszisztense Cristina Cini és Romina Santuari lesz Olaszországból, míg a negyedik játékvezetői szerep a svájci Esther Staublira vár. Gaál Gyöngyi ezzel közel került a jövő évi, Németországban rendezendő felnőtt világbajnokságon való részvételhez.

A női játékvezetőknél maradva: szerdán a lengyel RTP Racibórz és a dán Bröndby női Bajnokok Ligája-találkozót Kulcsár Katalin irányítja, asszisztensei Hima Andrea és Szeles Krisztina lesznek. Hazaérkezése után október 12-én Gaál Gyöngyire is BL-összecsapás vár, a Torres (olasz)–FC Zürich Frauen (svájci) mérkőzésre Makkosné Petz Brigitta és Török Katalin utazik vele.

A Spanyolország–Horvátország férfi U21-es Európa-bajnoki playoff mérkőzést október 8-án Vad István vezeti, állandó asszisztensei, Ring György és Szpisják Zsolt társaságában, a tartalék játékvezető Veizer Roland lesz. U19-es tornán vesz részt október 7-től Belgiumban a betegsége miatti hosszú kihagyásból visszatérő Andó-Szabó Sándor, asszisztense Albert István lesz.

Két mérkőzésre is érkezett meghívás Katarból: szeptember 23. és 27. között Szabó Zsolt, Kispál Róbert és Viszokai László, majd október 4. és 6. között Kassai Viktor (akire szeptember 29-én még egy rangos BL-mérkőzés is vár), Erős Gábor és Lémon Oszkár utazik Dohába.

A női játékvezetőknél maradva: szerdán a lengyel RTP Racibórz és a dán Bröndby női Bajnokok Ligája-találkozót Kulcsár Katalin irányítja, asszisztensei Hima Andrea és Szeles Krisztina lesznek. Hazaérkezése után október 12-én Gaál Gyöngyire is BL-összecsapás vár, a Torres (olasz)–FC Zürich Frauen (svájci) mérkőzésre Makkosné Petz Brigitta és Török Katalin utazik vele.

A Spanyolország–Horvátország férfi U21-es Európa-bajnoki playoff mérkőzést október 8-án Vad István vezeti, állandó asszisztensei, Ring György és Szpisják Zsolt társaságában, a tartalék játékvezető Veizer Roland lesz. U19-es tornán vesz részt október 7-től Belgiumban a betegsége miatti hosszú kihagyásból visszatérő Andó-Szabó Sándor, asszisztense Albert István lesz.

Két mérkőzésre is érkezett meghívás Katarból: szeptember 23. és 27. között Szabó Zsolt, Kispál Róbert és Viszokai László, majd október 4. és 6. között Kassai Viktor (akire szeptember 29-én még egy rangos BL-mérkőzés is vár), Erős Gábor és Lémon Oszkár utazik Dohába.

Legfrissebb hírek

Rendkívüli közgyűlést tart a Magyar Ritmikus Gimnasztika-szakszövetség

Egyéb egyéni
3 perce

Fábián Bettina: Elegünk van abból, hogy újra és újra kockára kell tennünk az egészségünket

Úszás
4 perce

Botka Endre: Borbély Balázs csapatot próbál kialakítani, ami eddig picit a háttérbe szorult

Labdarúgó NB I
5 perce

40 év, 40 kép – KS-ajánló az F1 Magyar Nagydíj 40 éve fotókiállítás a Millennárison

Képes Sport
14 perce

Revansot vett a legnehezebb priváton – megvan az UTT is!

Csupasport
15 perce

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban

Foci vb 2026
18 perce

La Liga: végleg megszerzi az egyiptomi csodagyereket a Barca – hivatalos

Foci vb 2026
32 perce

NS-foci: ötödik hely a Grosics-kupán

Minden más foci
32 perce
Ezek is érdekelhetik