Válogatott: Ötvenöt percig méltó ellenfelek voltunk, nem adom fel a harcot - Koeman

2010.06.05. 17:09
Címkék
Erwin Koeman, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya a Hollandia elleni 6–1-es vereséget követően nyilatkozott az mlsz.hu-nak. Elmondta: ötvenöt percig méltó ellenfelei voltunk a hollandoknak.

„Ötvenöt percen keresztül méltó ellenfelei voltunk a holland válogatottnak, addig a csapatom azt tette, amit előre elterveztünk – nyilatkozta a mérkőzés után Erwin Koeman. – Utána azonban magasabb tempót kezdett diktálni a hazai együttes, mi pedig fáradtan már nem tudtuk felvenni ezt az iramot. A hollandok győzelme megérdemelt, sajnálom, hogy ilyen nagy különbségű vereség lett a vége. Nem adom fel a harcot, a játékosaimtól azzal köszöntem el, hogy pihenjék ki magukat, találkozunk a következő megmérettetés előtt."

Legfrissebb hírek

Mexikó háromgólos győzelemmel csoportelső, Dél-Afrika pedig Dél-Korea legyőzésével második

Foci vb 2026
7 perce

Csereként Ochoa is szerepet kapott a világbajnokságon – videó

Foci vb 2026
14 perce

Neymar fiát a biztonsági őrök állították meg – videó

Foci vb 2026
18 perce

Vinícius: Ancelotti tartozik nekem egy ajándékkal, mert nem hitte, hogy fejjel is tudok gólt szerezni

Foci vb 2026
30 perce

Hakimi és Vinícius Júnior lettek a C-csoport 3. fordulójának meccs emberei

Foci vb 2026
39 perce

Így ünnepelték Zürichben a svájciak csoportelsőségét

Foci vb 2026
48 perce

Egyik meccsen sincs gól a félidőben

Foci vb 2026
1 órája

Statisztikák: eddig háromszor volt példa arra, amit Vinícius elért – Brazília mindháromszor világbajnok lett

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik