MLSZ: a Nemzeti Fejlesztési Ügynökség volt elnöke lehet az új főtitkár

2010.06.16. 08:08
Címkék
A Nemzeti Sport információ szerint Vági Márton lehet a Magyar Labdarúgó-szövetség új főtitkára.

A honi szövetség átalakulás előtt áll, az új elnökség minden bizonnyal július 6-án áll fel. Az egyetlen elnökjelölt, Csányi Sándor kedden nevesítette elnökségbe jelölt listáját, a főtitkári bizalmi poszt pedig a Nemzeti Fejlesztési Ügynökség korábbi elnökére várna.

Legfrissebb hírek

Elkezdődtek az A-csoport utolsó meccsei!

Foci vb 2026
30 perce

Vb 2026: Dél-Afrika–Dél-Korea

Foci vb 2026
39 perce

Győzelmével Marokkó lett a legerdményesebb afrikai csapat a világbajnokságon – statisztika

Foci vb 2026
45 perce

Vb 2026: Csehország–Mexikó

Foci vb 2026
45 perce

Mexikóból tudósító kollégánk már a helyszínen

Foci vb 2026
58 perce

Most járunk a vb felénél – már ami a meccsek számát illeti

Foci vb 2026
1 órája

Carlo Ancelotti: Az volt a célunk, hogy jobban játsszunk, mint ahogyan Haiti ellen tettük

Foci vb 2026
1 órája

Brazília és Marokkó kéz a kézben jut tovább a C-csoportból, Ancelotti csapata nyerte meg a négyest

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik