U15: Pisont István tanítványai Rimaszombaton győzték le Szlovákiát

mlsz.hu mlsz.humlsz.hu mlsz.hu
Vágólapra másolva!
2010.05.06. 16:14
Címkék
A magyar U15-ös válogatott felkészülési mérkőzésen 2–1-re győzött Szlovákia ellen a felvidéki Rimaszombaton.

A találkozót a heves esőzések miatt erősen felázott, játékra éppen csak alkalmas pályán rendezték.

A magyar fiatalok ennek ellenére eredményesen játszottak, jól védekeztek, és rá tudták erőltetni akaratukat a szlovák csapatra. A 32. percben Vlasics Dániel váltotta gólra a mezőnyfölényt, a második félidőben pedig Illés Gábor lőtte a magyar csapat második gólját. A szlovákok a vége előtt még szépítettek, de másra nem maradt erejük – számol be a mérkőzésről az mlsz.hu.

„Az első félidőben megérdemelten szereztünk vezetést, és akár több gólt is lőhettünk volna. Összességében elégedett lehetek a csapat teljesítményével, jó játékkal győztük le ellenfelünket. Az elmúlt napok tapasztalatai alapján úgy vélem, jó kis korosztály van kialakulóban, mindenki nagyon odatette magát ezen a két mérkőzésen. Továbbra is figyeljük a bő keretet alkotó futballistákat, a legfontosabb feladat, hogy minél több mérkőzést szervezzünk nekik, mert így lehet megfelelő nemzetközi rutinra szert tenniük." – nyilatkozta a Magyar Labdarúgó-szövetség hivatalos honlapjának Pisont István szövetségi edző.

U15, FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Szlovákia–Magyaroszág 1–2
Magyarország: Hrabina – Varga, Erdős, Kovács (Konstantin), Tamás – Kerékgyártó (Csilus), Asztalos, Vlasics (Popgeorgiev), Szántó (Németh), Vallejos (Illés) – Törőcsik (Alasztics)
A magyar csapat gólszerzői: Vlasics, Illés

 

Legfrissebb hírek

Pályakerékpáros Eb: Drijver Bertold kilencedik lett a scratchben

Kerékpár
2 perce

Cseh Sándor: Nagyon igazságtalannak tartottam volna, ha nem mi nyerünk ma

Vízilabda
34 perce

Férfi röplabda Extraliga: simán nyert Miskolcon a MÁV Előre

Röplabda
40 perce

Férfi kézi Magyar Kupa: a NEKA nagy csatában nyert, és bejutott a legjobb négy közé

Kézilabda
42 perce

Ötméteresekkel legyőztük a görögöket, és bejutottunk az Eb-döntőbe!

Vízilabda
1 órája

Gyuláról indul, Veszprémben zárul a Tour de Hongrie

Kerékpár
1 órája

Molnár Attila Európa-csúccsal indította az évet

Atlétika
1 órája

Női jégkorong: az utolsó nagy erőpróba a világbajnokság előtt

Jégkorong
1 órája
Ezek is érdekelhetik