Felkészülés: súlyos magyar vereség Németországtól

2010.05.29. 21:54
Címkék
A Puskás Ferenc Stadionban szenvedett 3–0-s vereséget a magyar labdarúgó válogatott a világbajnoki résztvevő Németországtól.

A vendégek már a 4. percben vezetéshez jutottak, miután Torghelle Sándor szabálytalankodott a 16-oson belül. A büntetőt Lukas Podolski váltotta gólra, s bár a szünetig már nem változott az eredmény, mindez csak a parádésan védő Király Gábornak volt köszönhető. Aztán a 69. percben éppen ő rúgott lyukat, amely után a csereként beállt Gomez szerezte meg a vendégek második gólját, és négy perccel később egy másik cserejátékos, Cacau állította be a 3–0-s végeredményt.

 

Legfrissebb hírek

Vinícius a vb-n is CR7 nyomdokaiba lépett

Foci vb 2026
8 perce

Már Argentína a vb legnagyobb esélyese az Opta szerint

Foci vb 2026
33 perce

Sportlövészet: Nyitrai Anna trapban 18., több világcsúcs a junior-vb-n

Utánpótlássport
43 perce

A mexikói szurkolók újra megadták a módját az ünneplésnek – videók

Foci vb 2026
58 perce

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál

Kézilabda
59 perce

Csongvai Áron szurkol Kristoffer Nordfeldtnek

Foci vb 2026
1 órája

Kézi: a második meccsüket is megnyerték a magyarok az U20-as női vb-n

Utánpótlássport
1 órája

A lehetséges párharcok az egyenes kieséses szakaszban

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik