Blog: Igazi barátságos meccs volt az oroszok elleni - Szalai Ádám

2010.03.04. 15:52
Címkék
Újabb írással jelentkezett blogjában Szalai Ádám, a Mainz magyar válogatott csatára, aki ezúttal a nemzeti csapat oroszok elleni mérkőzéséről osztja meg élményeit.
SZALAI ÁDÁM BLOGJA

„Kevés lehetőséget kaptam, de ha már pályára léptem, úgy voltam vele, hogy meg sem állok a meccs végéig. Két lövésem volt, az egyiknél már befújták a lest, a másik esetben pedig nehezen tudtam kapura nyomni a labdát.”

A blog teljes szövegét ide kattintva olvashatja el.

 SZALAI ÁDÁM BLOGJA

„Kevés lehetőséget kaptam, de ha már pályára léptem, úgy voltam vele, hogy meg sem állok a meccs végéig. Két lövésem volt, az egyiknél már befújták a lest, a másik esetben pedig nehezen tudtam kapura nyomni a labdát.”

A blog teljes szövegét ide kattintva olvashatja el.

 

Legfrissebb hírek

Vb 2026: Tunézia–Hollandia

Foci vb 2026
6 perce

Foci vb 2026: Japán–Svédország

Foci vb 2026
9 perce

Fantasztikus csillag: Yan Diomande az első a vb-történelemben, aki...

Foci vb 2026
27 perce

Jean-Marie Pfaff: Furcsállom, hogy negyven éve nem látjuk vb-n a magyar válogatottat; Fernando Fernández: A spanyoloknak a stílusuk a legveszélyesebb fegyverük

E-újság
43 perce

Pénteki sportműsor: Norvégia–Franciaország rangadó a futball-vb-n, sorsolnak a kézilabda BL-ben

Minden más foci
47 perce

Visszatért a zseni – Thury Gábor jegyzete

Foci vb 2026
48 perce

Boldog csalárd békeidők – Pucz Péter publicisztikája

Minden más foci
48 perce

Ecuador továbbjutott a csoportelső Németország legyőzésével, Elefántcsontpart a második

Foci vb 2026
49 perce
Ezek is érdekelhetik