Futsal: Kozma Mihály felmentését javasolja az MLSZ szakági bizottsága

2010.02.13. 00:42
Címkék
Pénteken tartotta a hazai Európa-bajnokságot követő első ülését a Magyar Labdarúgó-szövetség futsalbizottsága. A grémium – több döntése mellett – arról határozott, hogy Kozma Mihály szövetségi edző felmentését javasolja az MLSZ elnökségének – olvasható a futsalhungary.hu honlapon.
A honlap arról tudósít, hogy Kozma Mihály beszámolóját követően többen is kérdéseket intéztek hozzá, majd a bizottság később úgy döntött, az MLSZ elnökségének javasolja: a szövetségi edzőt eddigi sikereinek maximális elismerése mellett mentsék fel tisztségéből.A futsalhungary.hu-n az alábbi beszámoló olvasható. „Mindenki egyetértett abban, hogy Kozma Mihály korszakos egyénisége futsalunknak, és csak köszönet illeti meg azért, amit az elmúlt 11 évben (négy évig pályaedzőként, hét évig vezetőedzőként) tett sportágunkért. A bizottságot egy bizonyos körből érkező sorozatos nemtelen támadások és mocskolódások nem befolyásolták ezen döntésében. A tagok úgy érezték, hogy egy új, reményeik szerint egy magasabb futsalkultúrából érkező edző talán eredményesebben tudja a jelenlegi helyzetben továbblendíteni futsalválogatottunkat.”
Legfrissebb hírek

Vb 2026: Ecuadorban nemzeti ünnepet rendeltek el a továbbjutás másnapjára

Foci vb 2026
14 perce

Hivatalos: Szántó Dávid helyettes államtitkár lett

Egyéb egyéni
25 perce

Vb 2026: Kanada az első rendező, amely nem otthon játszik

Foci vb 2026
39 perce

Vb 2026: A németek védelmükbe vették Manuel Neuert, a kapus sem hibáztatja magát

Foci vb 2026
57 perce

Ibra listázta a vb legjobban teljesítő játékosait – óriási meglepetés az élen

Foci vb 2026
1 órája

Közös világbajnoki meccsnézés Budapesten a német válogatott és Gulácsi Péter főszereplésével

Foci vb 2026
1 órája

Laczka Miklós: A felelős gondolkodás áll hozzám közelebb

Kosárlabda
1 órája

Pongó Marcell: A finnek vissza akarnak vágni, a belgák az életükért küzdhetnek majd

Kosárlabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik