Válogatott: döbbenetet és lehajtott fejeket láttam - Babos

2009.09.05. 23:33
Címkék
A Svédország elleni, 2–1-re elveszített vb-selejtező utolsó percének két magyar főszereplője, Babos Gábor és Tímár Krisztián nyilatkozott a Nemzeti Sport Online-nak a találkozót követően.

 

Babos Gábort, a magyar válogatott kapusát Ibrahimovic góljáról kérdeztük.

„Amikor bementem az öltözőbe, lehajtott fejeket és döbbenetet láttam. Nagyon szerencsétlen gólt kaptunk a hajrában, de úgy kell felfognunk, hogy ez a mai nap eseménye volt, holnap új nap kezdődik. Túl kell lépnünk a történteken" - vélekedett a rutinos kapus.

Tímár Krisztián, a vesztes találat előtt a labdának alászaladó védő is azon van, hogy túltegye magát a svédek elleni vereségen.

„A kapitány a meccs után nem értékelt, azt mondta, hogy próbáljuk elfelejteni a történteket. Holnap este Telkiben értékeljük ki a meccs tapasztalatait."

Legfrissebb hírek

Ödegaard révén a második félidő elején is betaláltak a londoniak: Arsenal–Manchester City 3–0

Angol labdarúgás
8 perce

NB I: A

Labdarúgó NB I
11 perce

NB II: Szentlőrinc–Aqvital FC Csákvár

Labdarúgó NB II
12 perce

NB II: Karcagi SC–Tiszakécskei LC

Labdarúgó NB II
12 perce

Lovas Világjátékok: Doerfer az 50., Kaizinger az 57. helyen zárt lovastusában

Egyéb egyéni
13 perce

A Komárom és a DAC szurkolói együtt koszorúztak

Minden más foci
14 perce

Egy félidő után Gavrics góljával vezet az ETO FC Debrecenben

Labdarúgó NB I
14 perce

Rg-vb: dupla brazil siker az együttes kéziszercsapatoknál

Torna
21 perce