Bodnár László nem vállalja a játékot

www.mlsz.hu/NSO www.mlsz.hu/NSOwww.mlsz.hu/NSO www.mlsz.hu/NSO
2009.08.31. 14:50
Címkék
Az MLSZ hivatalos honlapjának beszámolója szerint Bodnár László nem játszik a magyar válogatott soron következő világbajnoki selejtezőin.
Bodnár (pirosban) nem vállalta a játékot
Bodnár (pirosban) nem vállalta a játékot

Bodnár László, a magyar válogatott és a DVSC-TEVA labdarúgója, aki múlt péntek este halálos közúti baleset részese volt (a rendőrségi és szakértői vizsgálat még tart), úgy döntött: otthon marad Nyíregyházán, nem utazik Telkibe a svédek és portugálok elleni vb-selejtezőre készülő nemzeti együttes hétfőn délután kezdődő edzőtáborába.

„Borzasztóan megviselt, ami történt, nagyon rossz lelkiállapotban vagyok, és semmiképpen sem szeretném, hogy ez hatással legyen a társaimra – mondta a www.mlsz.hu-nak Bodnár László. – Úgy érzem, legjobb, ha most itthonról, a távolból szurkolok tiszta szívemből a csapatnak."

Kisteleki István, az MLSZ elnöke így kommentálta a játékos döntését: „Megértéssel tudomásul vesszük."

Erwin Koemannak így nem lesz könnyű dolga a védelem összeállításánál, mert Bodnár mellett a sérült Vanczák Vilmos sem játszik a vb-selejtezőkön.

 ERWIN KOEMAN KERETE A VB-SELEJTEZŐKRE
Kapusok: Babos Gábor (NEC Nijmegen), Fülöp Márton (Sunderland), Király Gábor (1860 München), Köteles László (Racing Genk)

Védők: Fehér Csaba (NAC Breda), Juhász Roland (Anderlecht), Tímár Krisztián (Plymouth), Gyepes Gábor (Cardiff City), Bodor Boldizsár (Roda JC), Gaál Miklós (Amkar Perm)

Középpályások: Huszti Szabolcs (Zenit), Dzsudzsák Balázs (PSV), Halmosi Péter (Hull City), Gera Zoltán (Fulham), Hajnal Tamás (Borussia Dortmund), Vadócz Krisztián (Osasuna),
Tóth Balázs (Racing Genk), Dárdai Pál (Hertha BSC), Buzsáky Ákos (Queens Park Rangers)

Támadók: Torghelle Sándor (Augsburg), Rudolf Gergely (DVSC-TEVA), Priskin Tamás (Ipswich Town)

 

 

Legfrissebb hírek

„A jelenleginél jobb sportolási lehetőséget nem tud biztosítani senki” – összefogás a magyar sportért

Egyéb egyéni
27 perce

„Egy kör különbség, és valószínűleg nyertem volna” – Russellt frusztrálja a Japán Nagydíj alakulása

F1
31 perce

Vívás: tizedik a férfi kardcsapat a budapesti vk-versenyen

Egyéb egyéni
34 perce

Síugró világkupa: nem jött össze a rekord Domen Prevcnek

Téli sportok
45 perce

Felmérte a pályát, majd aranyéremmel távozott a Gánt Trail-ről

Csupasport
47 perce

Női kézilabda BL: Odense–DVSC

Kézilabda
1 órája

Női kézi BL: több mint egy félidőn át aludt az Esbjerg, de így is legyőzte a Podravkát

Kézilabda
1 órája

Otthon is legyőzte a Mosonmagyaróvárt, újoncként négyes döntős az Esztergom a női kézilabda Európa-ligában

Kézilabda
1 órája
Ezek is érdekelhetik