John Gregory nem lesz technikai igazgató az MLSZ-ben

2006.04.05. 13:40
Címkék
A Guardian című londoni napilap szerint nem John Gregory lesz a Magyar Labdarúgó-szövetség technikai igazgatója, szinte bizonyosan elutasítja Kisteleki István elnök felkérését. Mint ismeretes, az egykori hatszoros angol válogatott, ma a Sky Sports televízió szakkomentátoraként dolgozó Gregory az utóbbi napokban Budapesten tágyalt az MLSZ elnökével és elnökségével.
John Gregory számára a felnőttválogatott nélkül nem annyira vonzó a magyar futball
John Gregory számára a felnőttválogatott nélkül nem annyira vonzó a magyar futball
John Gregory számára a felnőttválogatott nélkül nem annyira vonzó a magyar futball
John Gregory számára a felnőttválogatott nélkül nem annyira vonzó a magyar futball

Amint azt a Nemzeti Sport mai számában megírta, az MLSZ technikai igazgatói posztjára kiszemelt John Gregory a Bozsik Péter szövetségi kapitány és Détári Lajos edző irányította A-válogatott életében is döntő szerepet akart vállalni, de ezt nem ígéri a szövetségtől kapott ajánlat. Így a szakember nem vállalja a felkérést, amely egyébként az újság szerint elsősorban a korosztályos csapatok irányítására vonatkozott.

Az Aston Villa és a Derby County korábbi vezetőedzője a hétvégén érkezett Budapestre, s többször tárgyalt Kisteleki Istvánnal, az MLSZ elnökével.

“Nem ez a legmegfelelőbb pillanat, hogy elvállaljam ezt a feladatot. Valószínű, hogy visszautasítom az ajánalot” – idézte Gregoryt a napilap.

A szakember az elmúlt három évben nem ült kispadon: szakkommentátorként és menedzserként tevékenykedett a futballvilágban.

Kisteleki István, a Magyar Labdarúgó-szövetség elnöke érdeklődésünkre elmondta, hogy John Gregory vele még nem közölte elhatározását. Az angol szakemberrel semmilyen konkrétumban nem állapodtak meg, csak az volt biztos: nem szövetségi kapitánynak szánják.
Legfrissebb hírek

Vojvodina: „A Ferencváros több mint 60 trófeát nyert – tudjuk, kivel van dolgunk”

Európa-liga
1 perce

Köhögnek és betegek a norvégok

Foci vb 2026
27 perce

Férfi kosárlabda Ek: a főtáblán kapott helyet a Szolnok

Kosárlabda
28 perce

Tizenkilenc embert letartóztattak Buenos Airesben az argentin továbbjutás ünneplése után

Foci vb 2026
33 perce

Igazgató a fotógép fedezékében – Finta Péter képei

Képes Sport
43 perce

Halász Béni nehéz időszak után bizonyítana Fehérváron

Jégkorong
45 perce

Nyolc aranyérmet szerzett a magyar csapat a grappling Európa Openen

Birkózás
57 perce

A Liverpool lecsúszhat egy vb-ászról, de kinézett egy másikat – a hollandoktól

Angol labdarúgás
59 perce
Ezek is érdekelhetik