Újabb magyar játékost vennének

B. G.B. G.
2003.12.23. 20:15
Címkék
Az elmúlt hónapokban többször is írtunk már Fórizs Sándorról, aki úttörőként, azaz első magyar labdarúgóként igazolt Izlandra ebben az esztendőben.
Az előző bajnokságban az első osztályban (ez az ottani második vonalnak felel meg) szereplő Leiftur/Dalvik FC 26 esztendős védőjét annak ellenére marasztalták a szigetországban, hogy csapatát még ő sem tudta megmenteni a kieséstől. A korábbi utánpótlás-válogatottnak újabb kétéves szerződést kínált a Leiftur, így Fórizs februárban ismét Izlandra utazik, hogy bekapcsolódjon együttese felkészülésébe. A bajnokság májusban kezdődik, ám előtte Fórizsék márciusban vagy áprilisban tíznapos spanyolországi edzőtáborba vonulnak. A korábban az UEFA-kupában is induló, valaha szebb napokat megélő klub célja, hogy jövőre ismét egy osztállyal feljebb szerepeljen.Információnk szerint egyébként a Leifturnál fontolgatják, hogy Fórizs után újabb magyar játékost szerződtetnek majd a következő idényre.
Legfrissebb hírek

A kiesés után lemondott Skócia szövetségi kapitánya

Foci vb 2026
4 perce

Jön a folytatás!

Foci vb 2026
6 perce

Az üzbégek vezetnek a félidőben, a kolumbiai–portugál mérkőzésen még nem esett gól

Foci vb 2026
21 perce

Elkezdődött a Kolumbia–Portugália és a Kongói DK–Üzbegisztán mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Kolumbia–Portugália 0–0

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Kongói DK–Üzbegisztán 0–1

Foci vb 2026
1 órája

Az L-csoportban is befejeződtek a küzdelmek, Anglia, Horvátország és Ghána is továbbjutott

Foci vb 2026
1 órája

Horvátország Ghána legyőzésével csoportmásodikként jutott tovább

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik