Indulhat a Gól-projekt

B. G.B. G.
2003.10.07. 21:00
Címkék
Hétfőn Zürichben járt Bozóky Imre, a Magyar Labdarúgó-szövetség elnöke, valamint Puhl Sándor, az MLSZ alelnöke.
A két sportdiplomata a Nemzetközi Labdarúgó-szövetség székházában, Joseph Blatternél tett villámlátogatást. A FIFA elnöke egy órán át beszélgetett Bozóky Imrével és Puhl Sándorral, s mint azt megtudtuk, az általános témákon kívül szóba került a futballklubok gazdasági helyzete, a játékvezetéssel kapcsolatos kérdések, csakúgy, mint a magyar labdarúgás jelenlegi állapota. Mindezen kívül szó esett a "Gól-projektről” is, amely szerint a jövőben a FIFA a nemzetközi szövetségek infrastrukturális helyzetén kíván javítani, s ebben valószínűleg a magyar tagszövetség is fontos szerepet kaphat majd. A Joseph Blatterrel folytatott egyeztetést követően Bozóky és Puhl együtt ebédelt Urs Linsivel, a FIFA főtitkárával, és annak helyettesével, Jerome Champagne-val.
Legfrissebb hírek

Zlatko Dalic: Ha mi Anglia lennénk, nem adták volna meg Ghána gólját

Foci vb 2026
7 perce

Modric, mint a jó bor: Ghána ellen a mezőny legaktívabb tagja volt – statisztikák

Foci vb 2026
9 perce

A kiesés után lemondott Skócia szövetségi kapitánya

Foci vb 2026
26 perce

Jön a folytatás!

Foci vb 2026
28 perce

Az üzbégek vezetnek a félidőben, a kolumbiai–portugál mérkőzésen még nem esett gól

Foci vb 2026
43 perce

Elkezdődött a Kolumbia–Portugália és a Kongói DK–Üzbegisztán mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Kolumbia–Portugália 0–0

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Kongói DK–Üzbegisztán 1–1

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik