Olimpia: a laseres Berecz Zsombor 31. lett a 10. futamban

2012.08.04. 15:48
Címkék
A férfi laser hajóosztály tizedik futamában a 31. helyen végzett Berecz Zsombor, s összesítésben a 21. helyen zárt.
A magyar versenyző a kilencedik futamban elért negyedik helye után a tizediket közepesen kezdte (19. hely), ám a futam közepén alaposan visszaesett. A hajrában ugyan két pozíciót javított, de így is nagyjából négyperces hátránnyal ért célba a futamot megnyerő ausztrál Tom Slingsby előtt, aki összetettben is az élen áll. Itt Berecz négy helyet visszaesve a 21. helyen végzett.


A hajóosztálynak már csak egy futama van hátra, amelyet a tervek szerint hétfőn rendeznek meg, ám ezen már csak az első tíz indul majd.
A hajóosztálynak már csak egy futama van hátra, amelyet a tervek szerint hétfőn rendeznek meg, ám ezen már csak az első tíz indul majd.

Legfrissebb hírek

Belgium először viseli furcsa színvilágú váltómezét – a mai mezek

Foci vb 2026
7 perce

Zidane élete formájában okította a brazilokat – vb-múltidézés videókkal

Minden más foci
8 perce

Népsport: Pásttánc a szöuli éjszakában

Népsport
22 perce

A Gyirmóttal és a Mosonmagyaróvárral is felkészülési meccset játszik a Besiktas

Labdarúgó NB II
27 perce

Carlo Ancelotti a legjobban öltöző szövetségi kapitány

Foci vb 2026
28 perce

Először rendeznek Magyarországon hivatalos nemzetközi padelversenyt

Egyéb egyéni
30 perce

Bajnokcsapathoz igazolt a Nyíregyházáról távozott csatár – hivatalos

Labdarúgó NB I
32 perce

Jude Bellingham bejelentkezett James Bond szerepére

Foci vb 2026
36 perce
Ezek is érdekelhetik